Męskie Granie 2024 ma nowy hymn. Piosenka podzieliła fanów

Męskie Granie 2024. Oto hymn tegorocznej edycji.
Wiadomości

Właśnie opublikowano hymn, który uwieczni tegoroczną edycję imprezy Męskie Granie 2024. Jak co roku, tak i tym razem utwór został stworzony przez kilku czołowych artystów polskiej sceny, którzy niedługo wyruszą w letnią trasę koncertową. Co ciekawe, opinie dotyczące piosenki są mocno podzielone. Dla jednych to hit lata, podczas gdy inni nie okazują aż takiego entuzjazmu.

Oto piosenka na Męskie Granie 2024

Początek lata to od kilku lat między innymi premiera nowego singla zapowiadającego Męskie Granie. Hymn imprezy potrafi wywoływać ogromne emocje u fanów, bo w jego tworzeniu bierze udział wielu znanych i lubianych artystów. W tym roku w utworze wystąpiła Daria Zawiałow, Mrozu i Kacperczyk. Jak to zacne grono poradziło sobie z piosenką? Sprawdźcie sami:

Jak oceniacie piosenkę? W sieci znajdziemy masę opinii, które prezentują różne podejście do oceny utworu. Niektórzy przewidują, że piosenka stanie się bezwzględnym hitem lata. Nie brak też opinii, jakoby nowy hymn Męskiego Grania był po prostu… coverem wszystkich poprzednich:

Kiedy będzie Męskie Granie 2024?

W sieci pojawiła się już rozpiska wszystkich koncertów, które wejdą w skład trasy Męskiego Grania w tym roku:

  • 28-29 czerwca – Żywiec
  • 12-13 lipca – Szczecin
  • 19-20 lipca – Gdańsk
  • 26-27 lipca – Poznań
  • 2-3 sierpnia – Wrocław
  • 9-10 sierpnia – Kraków
  • 23-24 sierpnia – Warszawa

Na który z koncertów planujecie się wybrać?

Źródło: YouTube

Dawid Szafraniak
O autorze

Dawid Szafraniak

Redaktor
Pierwsze growe szlify zbierał jeszcze w erze PS1, aby później zapoznawać się z kolejnymi wcieleniami japońskiej konsoli, skosztować Xboksa i Switcha. Ostatecznie najbardziej lubi PC, a ostatnio nawet i granie w chmurze. Królują u niego FPS-y, gry akcji nieczęsto górujące nad filmami i tytuły wyścigowe, które podobno #nikogo. Święta Trójca gamingu? Pierwsze Modern Warfare, seria Mass Effect i Uncharted. Bez tego nic nie miałoby sensu. Poza grami lubi planować kolejne podróże i chwytać za aparat fotograficzny podczas meczów piłki nożnej.
Udostępnij: