Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Medal Of Honor: Above And Beyond ma całą masę problemów

Fani kultowej serii strzelanek nie będą zadowoleni. Medal Of Honor: Above And Beyond ma dużo większych i mniejszy problemów, w tym masę błędów.

Niedawno podzieliliśmy się z Wami ogromnymi wymaganiami sprzętowymi MoH: Above and Beyond. Gra wymaga bardzo dużej ilości miejsca na dysku i może pokonać niejedną, mocną konfigurację PC.

Okazuje się jednak, że problematyczne dla graczy są nie tylko wymagania, ale i stan techniczny najnowszej odsłony Medal of Honor przeznaczonej na VR. Twórcy nie popisali się w kwestii poprawienia błędów przed premierą i gracze donoszą, że liczba bugów jest naprawdę spora.

Szczególnie problematyczna jest optymalizacja tytułu i błędy, choć o dziwo nieidealnie sprawdza się również sama konstrukcja gry. Niektóre recenzje na Steam sugerują, że Above and Beyond ma konstrukcję przypominającą gry mobilne. Twórcy dozują grywalne segmenty w maksymalnie kilkunastominutowych porcjach, co mocno wybija z klimatu zabawy.

Twórcy strzelanki wzięli się jednak za poprawę swojej nowej produkcji. Na forum Reddit pojawił się wpis od jednego z deweloperów, który zapowiada nadchodzące łatki.

Przekopywaliśmy się przez wszystkie zgłoszenia i pracowaliśmy nad tym, co będzie dalej. Dziękujemy każdemu, kto zapostował cokolwiek konstruktywnego.

-komentuje Oculus Mdoran, Reddit

Pełną listę nadchodzących do gry poprawek znajdziecie w tym miejscu. Twórcy potwierdzili, że pracują już nad kolejną łatką, która powinna naprawić część problemów.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się