Dodatek do The Sims 4 za darmo. EA rozdaje darmowe prezenty dla fanów serii

The Sims 4
Newsy PC PS4 PS5 Xbox Series Xbox Series S XOne

Electronic Arts postanowiło podarować fanom gry The Sims 4 fajny prezent. Już teraz możecie odebrać za darmo dodatek Zabawa na podwórku, dzięki któremu wasi podopieczni wyjdą z domu i na pewno nie będą się nudzić. Darmowy dodatek do gry jest dostępny na wszystkich platformach już teraz.

Darmowy dodatek do The Sims 4 już dostępny

Fani gry The Sims 4 mogą już teraz skorzystać z wyjątkowej promocji, a w zasadzie prezentu, który przygotowało dla nich Electronic Arts. Wydawca udostępnił dodatek do gry, który już teraz możecie pobrać zupełnie za darmo. Nie ma żadnych haczyków – po prostu bez dodatkowych opłat otrzymacie DLC do gry, dzięki któremu wasi Simowie będą mogli zabawić się na własnym ogrodzie.

Chodzi o dodatek Zabawa na podwórku, który dodaje do gry sporo nowych przedmiotów i ciekawej zawartości. Jak czytamy na stronie dodatku:

Umieszczenie nowej ślizgawki pozwoli Simom ochłonąć i pochwalić się swoimi umiejętnościami. Mogą wykonywać różne sztuczki przed obserwującymi, na przykład udawanie ucieczki przed szczękami rekina. Dodaj nieco mydła, w końcu wszystko jest lepsze z odrobiną baniek! Spersonalizuj przestrzeń dekoracyjnymi światełkami lub zestawem roślin doniczkowych. Niech Twoi Simowie zachwycą gości kolorowymi meblami do patio. Nie zapomnij o kojących uszy dzwonkach wietrznych lub karmnikach, aby dopełnić wystroju cichego zakątka Simów.

Opis gry

Dodatek za darmo jest dostępny na wszystkich platformach, na których gracie w The Sims 4. Pobierzecie go zatem na Steam, Epic Games Store i na konsolach:

Standardowa cena dodatku to 49,90 zł, dlatego możliwość zdobycia go za darmo jest bardzo kusząca. Jeżeli nie macie gry The Sims 4 to nie ma problemu — podstawowa wersja tytułu jest darmowa już od jakiegoś czasu.

Dawid Szafraniak
O autorze

Dawid Szafraniak

Redaktor
Pierwsze growe szlify zbierał jeszcze w erze PS1, aby później zapoznawać się z kolejnymi wcieleniami japońskiej konsoli, skosztować Xboksa i Switcha. Ostatecznie najbardziej lubi PC, a ostatnio nawet i granie w chmurze. Królują u niego FPS-y, gry akcji nieczęsto górujące nad filmami i tytuły wyścigowe, które podobno #nikogo. Święta Trójca gamingu? Pierwsze Modern Warfare, seria Mass Effect i Uncharted. Bez tego nic nie miałoby sensu. Poza grami lubi planować kolejne podróże i chwytać za aparat fotograficzny podczas meczów piłki nożnej.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie