Marvel’s Spider-Man porównane na PC i PS5. Widzicie różnicę?

Marvel's Spider-Man porównane na PC i PS5. Oto różnice
Newsy PC PS5

Niedawno poznaliśmy cenę i nowości Marvel’s Spider-Man na PC, a teraz możemy lepiej przyjrzeć się nieco odświeżonej oprawie.

W sieci pojawiły się wstępne porównania różnic w oprawie Spider-Mana od Insomniac Games na PC i PS5. Produkcja Insomniac Games wygląda… cóż, bardzo znajomo. Miejscami wersja na PC zdaje się prezentować nieco lepiej, ale nie jest to spektakularna różnica.

Miejcie na uwadze, że poniższe porównania powstały w oparciu o zwiastun gry i nie oddają w pełni tego, jak będzie prezentował się produkt końcowy. Jeśli rozważacie zakup i chcecie wcześniej zobaczyć porównanie obu wersji, lepiej poczekajcie na popremierowe materiały zawierające „czysty” gameplay. Nie spodziewałbym się jednak gigantycznych ulepszeń oprawy wizualnej.

Warto przypomnieć, że Spider-Man zyska na PC wsparcie paru przydatnych opcji. Gracze będą mogli skorzystać między innymi z NVIDIA DLSS i DLAA oraz rozdzielczości UltraWide.

Marvel’s Spider-Man ukaże się na PC już 12 sierpnia. Nieco później na komputerach pojawi się samodzielny dodatek Miles Morales.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie