Nintendo robi swoją FIFĘ. Z Mario na sterydach w roli głównej

Mario Strikers Battle League - Mario kopie piłkę
Switch

FIFA, piłka nożna – ostatnio bardzo popularne tematy na scenie gamingowej. Nawet Nintendo sobie przypomniało, że kiedyś miało swojego zawodnika w tej części boiska. Na wczorajszym Nintendo Direct zapowiedziano Mario Strikers: Battle League – kontynuację serii zapoczątkowanej w 2005 roku.

Nintendo, jak to Nintendo, znane jest ze swojego arcade’owego podejścia do niektórych gatunków gier. Przykładami może być Mario Kart – cykl ścigałek lub Super Smash Bros. czyli seria bijatyk. Do imprezowej biblioteki Pstryczka niebawem dołączy kolejne imprezowe doświadczenie. Zobaczcie, „z czym się je” Mario Strikers: Battle League:

W najnowszej odsłonie Stikersów gracze będą grali w wariację piłki nożnej z dodatkiem bonusowych umiejętności. Standardowo drużyny w trybie dla pojedynczego gracza będą liczyć po 5 zawodników. Jest jednak możliwość zagrania wraz z siódemką znajomych „na jednej kanapie”. Warto rozważyć w takim przypadku zakup dodatkowych kontrolerów.

Premiera omawianej produkcji odbędzie się 10 czerwca 2022 roku. Gra jest tytułem ekskluzywnym dla platformy Nintendo Switch. Jeśli zainteresowaliście się tym tytułem na tyle, by kupić go już teraz, mam dobrą wiadomość. Pre-ordery już wystartowały i są dostępne w Nintendo eShop.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie