Marcin Dorociński podbija Hollywood. Aktor może się pojawić w Mission: Impossible 8

Marcin Dorociński w serialu Gambit królowej
Baza filmów Filmy Filmy i seriale Newsy Newsy

Kolejny z naszych rodaków ma obecnie szansę podbić Hollywood. Na planie jednego z filmów przebywa Marcin Dorociński, o czym poinformował reżyser.

Zdjęciem z udziałem aktora podzielił się zresztą sam reżyser Christopher McQuarrie. Twórca pracuje obecnie na planie Mission: Impossible 8 kręconego aktualnie w Londynie. Niewykluczone więc, że Polak otrzymał tajną jak do tej pory rolę w nadchodzącym filmie z Tomem Cruisem; McQuarrie raczej nie umieściłby wizerunku przypadkowego aktora, zwłaszcza że z reguły nie udziela się często w mediach społecznościowych. Mimo wszystko jak na razie traktujemy informację jako niepotwierdzoną – choć oczywiście trzymamy kciuki za Marcina Dorocińskiego.

Ani Marcin Dorociński, ani sam McQuarrie nie odnieśli się jak na razie oficjalnie do sprawy. Można jednak mieć nadzieję, że wyjaśnienie całości pojawi się w najbliższych miesiącach. Wiadomo, że nie byłaby to pierwsza rola Dorocińskiego w tak poważnej produkcji; aktor wystąpił już w serialu Gambit królowej produkowanego dla platformy Netflix. Wcielił się tam w rosyjskiego szachistę Wasilija Borgowa, z którym zmierzyła się bohaterka grana przez Anyę Taylor-Joy.

Zdjęcie zamieszczone przez Christophera McQuarrie na Twitterze

Mission: Impossible 8 zadebiutuje w kinach dopiero 28 czerwca 2024 roku. Nieco wcześniej, bo 12 lipca 2023 zobaczymy natomiast Mission: Impossible – Dead Reckoning – Part One. Być może to już na tym etapie będzie wiadomo, czy Marcin Dorociński rzeczywiście pojawi się u boku Toma Cruise’a w nadchodzącym zwieńczeniu popularnej serii.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie