Oto mapa wyciągnięta z pudełeczka Wiedźmina 3 oraz 6 filmików z PS4!

Wystarczyło, że jeden sprzedawca wypuścił grę przedwcześnie i w sieci pojawiła się masa materiałów. Spokojnie, tylko na jednym filmiku są drobne spoilery.

Każdy fan Białego Wilka powinien już wiedzieć, że Wiedźmin 3: Dziki Gon debiutuje 19 maja na PC oraz konsolach nowej generacji: PlayStation 4 i Xbox One.


Niestety jeden ze sklepów na Bliskim Wschodzie udostępnił pudełkową edycję tytułu – w wersjach na PS4 oraz Xboksa One – trochę za wcześnie. Takim oto sposobem w sieci znalazł się pierwszy gameplay prezentujący Dziki Gon na sprzęcie od Microsoftu (do obejrzenia tutaj) oraz kilka materiałów przechwyconych z edycji tytułu na PS4.

Filmiki wrzucamy poniżej, lecz musicie mieć na uwadze, że prowadzące do nich linki mogą wkrótce wyparować. Jeśli chcecie uniknąć z kolei małych spoilerów, nie odpalajcie ostatniego gameplaya.

Zanim przejdziecie do materiałów wideo, spójrzcie jeszcze na piękną mapę, która została wyciągnięta z pudełeczka Wiedźmina 3 (zdjęcia udostępnił użytkownik Denton z forum NeoGAF). Na odwrocie możemy zobaczyć pieczęć Oxenfurtu oraz elegancki podpis Fabio Sachs’a. Zapewne chodzi o juniora, który oprowadzał w wiedźmińskiej sadze małą Ciri po Gors Velen. Chłopak przedstawił się wówczas jako znawca okolicy.

Dla porównania w galerii znajdziecie również screen mapy, która została upubliczniona już wcześniej.

 

 

 

 

 

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

37 Shares
Share37
+1
Tweet