Tak wygląda Wiedźmin 3 na Xboksie One!

W sieci wylądował nieoficjalny materiał z Dzikiego Gonu, który został zarejestrowany na konsoli Microsoftu. Oglądajcie, póki jeszcze nie został ściągnięty!

Widzieliśmy już sporo filmików z Wiedźmina 3, które prezentowały tytuł na PC, a ostatnio w końcu dostaliśmy możliwość podejrzenia, jak nadchodząca produkcja wygląda na konsoli PlayStation 4. Niestety Microsoft dotychczas nie odpowiedział na krok konkurencji i nadal nie wiemy, czy na Xboksie One zobaczymy podobny poziom graficzny.


Do teraz! W sieci wylądował bowiem trwający blisko pięć minut gameplay, który prezentuje Dziki Gon właśnie na sprzęcie od Microsoftu. Filmik pochodzi z finalnej wersji gry, która przedwcześnie została wypuszczona w wersji pudełkowej na Bliskim Wschodzie. Na weekend mogliśmy zobaczyć nawet okładki gry, jakie pojawiły się w jednym ze sklepów Zjednoczonych Emiratów Arabskich.

Poniższy materiał został nagrany w rozdzielczości 720p, lecz i tak daje nam pogląd, czego spodziewać się po wersji gry na Xboksa One. I jak, nie jesteście zawiedzeni?

Przypominamy, że Wiedźmin 3: Dziki Gon debiutuje 19 maja na PC oraz konsolach nowej generacji: PlayStation 4 i Xbox One.

Jakby powyższy link wysiadł, wrzucamy to samo z innego źródełka…

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

26 Shares
Share26
+1
Tweet