Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Odmienione No Man’s Sky z datą premiery i ceną na Xbox One. Jeszcze nieoficjalnie

Posiadacze konsol Xbox One wiedzą od niemal miesiąca, że w planach jest wersja No Man’s Sky dedykowana ich konsoli. Nie wiedzą jednak, kiedy nastąpi data premiery gry i jaka będzie cena. Włoski Amazon już wie.

Na początek zaznaczamy, że to wciąż nieoficjalne i niepotwierdzone przez Microsoft informacje. Jeśli jednak wierzyć temu, co opublikowano na karcie gry No Man’s Sky we włoskim oddziale sieci Amazon, kosmiczna przygoda dotrze na amerykańską konsolę pod koniec czerwca.

9 premier na nowy tydzień. Najlepsze gry, które zadebiutują w cieniu God of War

No Man’s Sky – data premiery i cena na Xbox One

Włoski Amazon podaje, że data premiery No Man’s Sky na Xbox One została zaplanowana na 29 czerwca, a za grę zapłacimy – przynajmniej we wspomnianej sieci – niecałe 50 euro, czyli około 210 zł.

Na karcie gry umieszczono również okładkę gry, z której można się dowiedzieć, że No Man’s Sky zostanie specjalnie podrasowane na potrzeby Xbox One X.

No Man’s Sky

Tajemnicze NEXT do No Man’s Sky


Pod koniec lata No Man’s Sky zawita na konsolach z rodziny Xbox One. Tytuł będzie dostępny nie tylko cyfrowo, lecz również w wersji pudełkowej. Posiadacze sprzętu od Microsoftu otrzymają od razu wszystkie wcześniejsze aktualizacje, wsparcie dla technologii HDR i rozdzielczości 4K, a na dodatek tajemniczy jeszcze update NEXT.

NEXT będzie darmową aktualizacją do No Man’s Sky, która pojawi się oczywiście nie tylko na Xbox One, lecz również na komputerach PC oraz konsoli PlayStation 4. Choć nie mamy pojęcia, co kryje się pod nazwą NEXT, sam fakt, że update otrzymał nazwę oraz własny teaser (poniżej) świadczą, że możemy spodziewać się czegoś ogromnego, co znacznie odmieni doznania płynące z zabawy przy No Man’s Sky.

Deweloperzy zaznaczają, że aktualizacja NEXT będzie następnym krokiem dla No Man’s Sky. Czekamy na konkrety!

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.7
Rated 2.7 out of 5
2.7 out of 5 stars (based on 71 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average1%
Poor1%
Terrible54%