Dagmara Kottke

Z wykształcenia dziennikarz, z zamiłowania jeszcze bardziej. Fanka słabej literatury i maskotek ze zniesmaczonym wyrazem twarzy.

0 komentarzy

Manor Lords to polski city builder tworzony przez jedną osobę. Zobaczcie trailer

Polski twórca o pseudonimie Slavic Magic wyjawił Manor Lords – strategię z elementami city buildera, za którą stoi on sam. Na nowym trailerze tytuł wygląda obiecująco.

Produkcja Slavic Magica będzie RTS-em, w którym zbudujemy średniowieczne miasto lub wioskę od podstaw i będziemy dbać o jego lub jej rozwój. Tytuł ma łączyć zaawansowane i realistyczne mechanizmy budowania miast z taktycznymi bitwami. W internecie pojawił się pierwszy zwiastun z gry, który bije rekordy popularności – obejrzano go już ponad 175 tysięcy razy.

Sądząc po tym, co widzimy na filmiku, naprawdę trudno uwierzyć, że stoi za tym wyłącznie jedna osoba (mamy utalentowanych twórców w Polsce). Zresztą zobaczcie sami. Slavic Magic pracuje nad projektem od trzech lat.

Manor Lords ma zadebiutować wyłącznie na PC. Nie jest jeszcze znana dokładna data jego premiery. Na Steamie widnieje wstępny termin: jesień 2020. Produkcję można dodawać do listy życzeń na platformie Valve.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się