Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Mafia – po dwóch latach ciszy, na Twitterze pojawia się „rodzina”

Już wkrótce możemy spodziewać się zapowiedzi związanej z serią Mafia. Nowa część czy remastery? Niedawne pogłoski wskazują na tę drugą opcję.

Prawdopodobnie w ciągu kilku najbliższych dni zobaczymy zapowiedź związaną z serią Mafia. Zwiastuje to oficjalny kanał serii na Twitterze, gdzie po niemal dwóch latach ciszy pojawiła się nowa wiadomość.

Info jest niestety dosyć skromne i enigmatyczne. To po prostu wyraz „rodzina„. Jednak już wcześniej w sieci pojawiły się nieoficjalne wieści, że trwają prace nad Mafia 2 Definitive Edition oraz Mafia 3 Definitive Edition. Produkcje zostały zauważone na tajwańskiej stronie przyznającej grom oznaczenia wiekowe. Wkrótce po tym, na forum Reddit zawitała też grafika prezentująca logo Mafia: Definitive Edition. W tym przypadku może to być jednak fake, więc należy podchodzić to poprawionej jedynki z większą rezerwą niż do „definitywnej” dwójki i trójki.

Przypominamy, że Mafia 2 nigdy nie pojawiła się na konsolach obecnej generacji, więc najprawdopodobniej dostaniemy remaster z lepszymi teksturami, oświetleniem i innymi usprawnieniami. Jak jednak odświeżyć Mafia 3, która zadebiutowała na PS4 i Xbox One? Czy ten tytuł też będzie miał lepsze tekstury i efekty świetlne, czy po prostu zobaczymy zbiorcze wydanie z wszystkimi dodatkami? Inna opcja jest taka, że szykowane remastery mogą zawitać już na nowej generacji konsol, czyli na PS5 i Xbox Series X (oraz oczywiście na PC).

Czekając na szczegóły, możecie pobierać świetnego moda do Mafia 2, który znacznie podciąga oprawę graficzną.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się