Mafia Titanic Mod 1

Dagmara Kottke

Z wykształcenia dziennikarz, z zamiłowania jeszcze bardziej. Fanka słabej literatury i maskotek ze zniesmaczonym wyrazem twarzy.

0 komentarzy

Oto mod, który dodaje Titanica do Mafii. Prace trwały 15 lat [WIDEO]

Fan gry przez 15 lat tworzył Mafia Titanic Mod. Teraz udostępnił efekty pracy. A przynajmniej pierwszą ich część – z zaplanowanych czterech.

Od premiery Mafii minęło 19 lat. I choć to produkcja-legenda, to chyba nikt już dzisiaj w nią nie gra, bo zarówno oprawa wideo, jak i mechaniki trącą myszką. Twórca moda Mafia Titanic Robin „Robville” Bongaarts nie zaniechał jednak prac nad dawno zapowiedzianym dziełem. Teraz udostępnił pierwszą część projektu. W końcu, jak to się mówi, lepiej późno niż wcale.

Mod rozbudowuje grę o przygodę na statku Titanic. Autor uprzedza, że w ramach Part One nie zderzymy się z wirtualną górą lodową – na to przyjdzie czas w kolejnych odsłonach. Teraz natomiast można swobodnie eksplorować teren potężnego statku i doków oraz wykonać pierwszy etap historii przygotowanej przez moddera.

Na trailerze widać, że jeśli chodzi o zwiedzanie, to na pewno jest tu co robić. Okręt wygląda pięknie, pomimo przestarzałej grafiki. Twórca włożył w projekt wiele wysiłku i z pewnością zasługuje na słowa uznania.

Part One pobierzemy ze strony Moddb.com, klikając czerwony przycisk Download Here. Wszelkie instrukcje dotyczące instalacji również znajdziecie pod wspomnianym adresem.

Pi

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się