Mafia III – poznajemy tożsamość kolejnej postaci, która rozniesie w pył Nowe Bordeaux

Mafia III – poznajemy tożsamość kolejnej postaci, która rozniesie w pył Nowe Bordeaux
Filmiki z gier Newsy PC PS4 XOne

Upokorzony boss irlandzkiej mafii nie powiedział jeszcze ostatniego słowa.

Główny bohater tytułu Mafia III, czyli Lincoln Clay, nie będzie mścił się w samotności na włoskich gangsterach za zabicie przyjaciół. Czarnoskóry bohater stworzy nową rodzinę, którą połączy ten sam cel – odwet i przejęcie kontroli nad miastem, czyli wirtualnym Nowym Bordeaux.

Wcześniejszy zwiastun Mafia III ujawniał tożsamość młodziutkiej dziewczyny o zabójczym pseudonimie Voodoo Queen (przypominamy tę postać poniżej). Dzisiaj poznajemy Irlandczyka Thomasa Burke’a, będącego kolejną ważną postacią w nadchodzącej grze od studia Hangar 13. Całe życie spędzone na piciu, uprawianiu hazardu i prowadzeniu działalności przestępczej w „Bourbon City” odcisnęły swoje piętno na szefie irlandzkiej mafii. Wtedy na scenę wkroczyła włoska mafia i przejęła jego terytorium – czytamy w opisie nowego filmiku.

Rodzinka zatem coraz większa, lecz czy kilka osób wystarczy, by zniszczyć struktury włoskiej mafii? Przekonamy się o tym już za dwa miesiące, odpalając Mafia III na PC, PlayStation 4 lub Xbox One. Premiera gry na wspomnianych platformach została zaplanowana na 7 października.

Mafia III – poznajcie królową Voodoo

Studio Hangar 13 oraz wydawca 2K Games przedstawiają nowy zwiastun nadchodzącej gry Mafia III. Tym razem nie skupiono się na głównym bohaterze tytułu, którym będzie Lincoln Clay. Zamiast niego możemy spojrzeć na jedną z drugoplanowych postaci, Cassandrę.

Dziewczyna nie jest taka niewinna, na jaką wygląda. Świadczy o tym zresztą już jej pseudonim – Voodoo Queen. Cassandra stoi na czele haitańskiej grupy przestępczej i ma własne porachunki z mafią. Podobnie jak w przypadku głównego protagonisty w Mafia III, celem dziewczyny jest zemsta. Żeby jednak dokonać wendety, królowa Voodoo potrzebuje nowej rodziny i zapewne z tego względu połączy swoje siły z Lincoln’em Clay’em.

Mafia III - Cassandra we własnej osobie.
Mafia III – Cassandra we własnej osobie.

Jak czytamy w opisie zwiastuna, Cassandra jest równie bezwzględna jak tajemnicza. Kto wejdzie jej w drogę, skończy kilka metrów pod ziemią.

Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie