Mafia III – ostre strzelanie, cicha likwidacja wrogów i egzekucja na nowym gameplay’u

Mafia III – ostre strzelanie, cicha likwidacja wrogów i egzekucja na nowym gameplay’u
Filmiki z gier Newsy PC Polecamy PS4 XOne

Ponad kwadrans z nadchodzącą Mafią.

Studio Hangar 13 oraz wydawca 2K Games lecą z promocją swojego tytułu, wypuszczając kolejny materiał z Lincolnem Clay’em w roli głównej.

Poniższy gameplay pokazuje jedną z misji, którą przyjdzie nam wykonać w Mafia III. Naszym celem jest tutaj księgowy włoskich gangsterów, którego dopadniemy przedostając się do dosyć mocno chronionego budynku.

Lincoln Clay nie szczędzi tym razem amunicji, choć zdarza mu się również ukatrupić przeciwników po cichutku.

Na pewno cieszy fakt, że większość zadań w Mafia III będziemy mogli wykonać docierając do celu różnymi ścieżkami. W pokazanym filmiku nasz bohater mógł wejść do budynku głównym wejściem, lecz skorzystał z alternatywy, czyli windy w podziemnym parkingu.

Przypominamy, że premiera Mafia III już 7 października na PC oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One.

Mafia III – ten facet ma talent do przemocy, czyli Lincoln Clay i różne sposoby wykańczania wrogów

Lincoln Clay będzie mógł korzystać ze sporego arsenału broni, w którą zaopatrzy się na czarnym rynku. Będą zarówno głośne karabiny jak i cichutkie pistolety z tłumikiem, snajperka oraz coś do bezpośredniego likwidowania przeciwników. Jeśli nie zależy nam na dyskrecji, można wszystko wysadzić w powietrze korzystając z materiałów wybuchowych.

Mafia III: Rivals zapowiedziana na iOS oraz Androida. Jest data premiery

Mafia III: Rivals trafi na iOS oraz Androida 7 października 2016 roku, czyli w tym samym dniu, w którym Mafia IIIzadebiutuje na komputerach PC oraz konsolachPlayStation 4 i Xbox One.

Rivals to produkcja przygotowana przez 2K i Cat Daddy, pozwalająca poznać Nowe Bordeaux z zupełnie innej perspektywy: pnij się na szczyt hierarchii przestępczego półświatka wykorzystując do pomocy postacie, odwiedzając miejsca i biorąc udział w zdarzeniach znanych z gry Mafia III studia Hangar 13. Stwórz własny syndykat przestępczy przejmując nieruchomości, zdobywając łupy (w tym broń i pojazdy) i pokonując rywalizujących z tobą mafiosów.

Mafia III: Rivals jest bitewną grą fabularną, w której będziemy mogli zwerbować i wyszkolić 40 bossów podziemia przestępczego z uniwersum Mafia III i z ich pomocą zniszczyć przeciwników, którzy staną na naszej drodze.

Tytuł ma zawierać również tryb sieciowy, w którym połączymy siły ze znajomymi i stoczymy walkę z graczami całego świata o miano najgroźniejszej ekipy w Nowym Bordeaux.

Osoby, które już teraz zarejestrują się do Mafia III: Rivals na tej stronie, otrzymają w dniu premiery (7 października) darmowe prezenty w grze. Z poniższej graficzki wynika, że chodzi o dodatkową postać oraz broń.

Mafia III: Rivals
Mafia III: Rivals
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie