Mafia III – głównego bohatera zagra… były zawodnik UFC

Sportowiec wspomniał przy okazji, kiedy możemy spodziewać się premiery Mafia III.

Bohaterem nadchodzącej gry ma zostać Lincoln Clay – weteran wojny w Wietnamie. Jeśli zastanawialiście się, kto wcieli się w jego rolę, mamy dla Was odpowiedź. Zamiast profesjonalnego aktora, wydawca gry postawił na byłego zawodnika UFC.


Kyle Kingsbury, bo o nim właśnie jest mowa, ujawnił w jednym z podcastów, że od dwóch lat współpracuje z 2K Games, wcielając się w rolę protagonisty gangsterskiej strzelaniny. Dodatkowo wspomniał, że Mafia III powinna wylądować na PC, PlayStation 4 oraz Xboksie One latem tego roku.

Ciekawe, jak Kingsbury poradzi sobie w nowej roli poza ringiem. Postać w którą się wcieli, czyli Lincoln Clay, to twardziel po przejściach. Jako dzieciak bez rodziców, został wychowany w katolickim sierocińcu. Później zaciągnął się do wojska, lecz dopiero powrót z Wietnamu okazał się dla niego ciosem prosto w serce. Lincoln Clay dowiedział się bowiem, że włoska mafia zabiła kilku jego przyjaciół z lat dzieciństwa. Rozpoczyna się zemsta, która przeleje sporo krwi na ulicach Nowego Orleanu. Weźmiecie w niej udział?

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

60 Shares
Share60
+1
Tweet