Mafia III – długość gry będzie zadowalająca? “Wrócimy do niej nie raz”

Ponoć nie mamy się co martwić, że Mafia III znudzi się zbyt szybko.

Tytuł nie będzie posiadał trybu sieciowego, zatem studio Hangar 13 stara się jak najbardziej urozmaicić fabułę, by przyciągnęła graczy do telewizora/monitora na wiele godzin. Na ile konkretnie starczy nam Mafia III? Niestety konkretnych liczb nie poznaliśmy, lecz jak zapewnia dyrektor studia Hangar 13 – Haden Blackman – nie mamy się o co martwić.


Nie pora jeszcze mówić o dokładnych godzinach, chociaż ja również kończę gry w 100%. Mamy zawartości na wiele, wiele, wiele godzin oraz nadzieję, że gracze chętnie będą poznawać opowieść jeszcze raz i zobaczą rzeczy, których wcześniej nie widzieli. Liczę na to, że zechcecie powracać i szukać tych małych, ukrytych sekretów – wspomina Haden Blackman w rozmowie z serwisem Gamespot.

Fabuła w Mafia III będzie musiała być zatem nieźle rozbudowana. Pewne szczegóły świadczące o tym poznaliśmy już wczoraj. Twórcy tytułu tłumaczyli również, dlaczego akcja gry została osadzona akurat w roku 1968.

Przypominamy, że premiera Mafia III została zaplanowana na 7 października. Zagramy na PC oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

56 Shares
Share56
+1
Tweet