Mafia III – darmowe DLC i płatne dodatki. Zobaczcie, co dostaniemy po premierze gry

Mafia III – darmowe DLC i płatne dodatki. Zobaczcie, co dostaniemy po premierze gry
Filmiki z gier Newsy PC Polecamy PS4 XOne

Deweloperzy ujawniają nadchodzącą zawartość i dzielą się nowym gameplay’em.

Impreza PAX West stała się okazją do prezentacji świeżego fragmentu rozgrywki z Mafia III. Tym razem nie ma wartkiej akcji, lecz żmudne negocjacje, które główny bohater Lincoln Clay prowadzi ze swoją mafijną rodziną.

Takie rozmowy to bardzo ważny fragment rozgrywki – po zdobyciu danej dzielnicy Nowego Bordeaux będziemy oddawali ją pod władanie konkretnego współpracownika. W zależności od dokonanego wyboru zyskamy określone profity. Przykładowo, jeśli podczas negocjacji widocznych na poniższym materiale postawimy na Burke’a, przekupi on policjantów, którzy przez pięć minut będą udawali, że nie widzą naszych przestępstw i wykroczeń.

Zapraszamy do oglądania, a zaraz pod filmikiem czeka na Was porcja wiadomości odnośnie planowanych dodatków do Mafia III.

Darmowe DLC do Mafia III

Studio Hangar 13 planuje wypuścić po premierze tytułu sporo dodatków, za które nie zapłacimy ani grosza. Dotychczas ujawniono kilka pierwszych, które prezentują się następująco:

Nowe stroje dla naszego bohatera

Deweloperzy zaznaczają, że jedną z najczęstszych próśb otrzymywanych od graczy jest ta dotycząca możliwości zmiany ubioru Lincolna Clay’a. Będzie to możliwe dzięki jednemu z pierwszych darmowych dodatków!

Mafia III - nowe stroje dla naszego bohatera.
Mafia III – nowe stroje dla naszego bohatera.

Nowe bronie

30 dni po premierze Mafia III każdy z nas dostanie paczkę z nowymi broniami, która została nazwana Judge, Jury and Executioner. Co kryje się pod tymi nazwami? Sami zobaczcie na poniższym screenie…

Mafia III - wyjątkowe bronie.
Mafia III – wyjątkowe bronie.

Malowania dla samochodów

Twórcy gry planują również dodatek z elementami do personalizacji samochodów dostępnych w grze. Założymy autom np. nowe felgi, spersonalizowane tablice rejestracyjne czy zmienimy kolor karoserii. To oczywiście nie wszystkie możliwości, więcej opcji poznamy w najbliższym czasie.

Mafia III - chcecie upiększyć samochód? Będzie okazja!
Mafia III – chcecie upiększyć samochód? Będzie okazja!

Wyścigi z nagrodami

W planach jest też darmowy dodatek do Mafia III, dzięki któremu weźmiemy udział w nielegalnych wyścigach. Jeśli pokonamy rywali, zgarniemy ekstra kasę czy wygramy elementy do personalizowania samochodów. Nagród będzie dużo więcej, lecz pozostałych jeszcze nie ujawniono.

Mafia III i wyścigi z nagrodami.
Mafia III i wyścigi z nagrodami.

Płatne dodatki do Mafia III, czyli nowa fabuła!

Studio Hangar 13 poinformowało, że jak tylko Mafia III znajdzie się na rynku, rozpoczną się prace nad dodatkową zawartością, która przedstawi całkowicie nowe historie. W planach są trzy dodatki, które kupimy osobno, lub dostaniemy je bez dodatkowych opłat w ramach Przepustki Sezonowej. Czego się spodziewać?

Dodatek Faster, Baby!

Szybkie samochody, dramatyczne pościgi i kaskaderskie wyczyny. Lincoln Clay połączy siły z Roxy Laveau, aby zlikwidować skorumpowanego szeryfa terroryzującego obrońców praw człowieka działających na obrzeżach Nowego Bordeaux.

Mafia III - DLC Faster, Baby
Mafia III – DLC Faster, Baby

Dodatek Sign of the Times

Seria rytualnych zabójstw wzbudza strach i przerażenie w mieszkańcach Nowego Bordeaux. Na prośbę księdza Jamesa nasz bohater zgadza się zapolować na groźny kult.

Mafia III - DLC Sign of the Times
Mafia III – DLC Sign of the Times

Dodatek Stones Unturned

Dawny wróg z Wietnamu pojawia się na ulicach Nowego Bordeaux. Lincoln Clay łączy siły z agentem CIA John’em Donovanem, by stawić czoła niebezpieczeństwu.

Mafia III - DLC Stones Unturned
Mafia III – DLC Stones Unturned

Jak zatem widzicie, będzie co robić po skończeniu głównej fabuły. Dajcie znać, który z dodatków zapowiada się Waszym zdaniem najciekawiej a my przypominamy, że Mafia III zadebiutuje 7 października tego roku na PC oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One.

Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie