Mafia III – brutalnie i bezwzględnie na nowym zwiastunie

Mafia III – brutalnie i bezwzględnie na nowym zwiastunie
Filmiki z gier Newsy PC PS4 XOne

Ulice Nowego Bordeaux spłyną krwią.

Studio Hangar 13 oraz wydawca 2K Games przedstawiają drugi materiał traktujący o świecie, jaki poznamy zanurzając się w grę Mafia III.

Jak możecie zobaczyć na poniższym filmiku, główny bohater produkcji Lincoln Clay idzie na całego, nie waha się używać broni palnej, noży i nie stroni od obijania wrogów gołymi pięściami.

Przypominamy, że premiera Mafia III została zaplanowana na 7 października tego roku. Zagramy na PC oraz konsolach obecnej generacji: PlayStation 4 i Xbox One. Jeśli chodzi o nasz kraj, dostaniemy polską wersję opatrzoną napisami.

Fabuła Mafia III opowie historię czarnoskórego weterana wojny w Wietnamie. Lincoln Clay należy do zorganizowanej grupy przestępczej i po powrocie z frontu dowiaduje się, że jego mafijna rodzina została zdradzona, a najbliższe osoby brutalnie zlikwidowane. Za wszystkim stoją włoscy gangsterzy, na których Clay postanawia wziąć odwet, przy okazji budując nowe struktury w przestępczym światku Nowego Bordeaux, czyli miasta będącego areną akcji dla Mafia III.

Świat i mapa Mafia III

Poprzedni filmik pozwalał zerknąć na mapę w Mafia III, która zostanie podzielona na dziewięć dzielnic (plus tereny bagienne jako dziesiąty teren), z których każdy ma być zróżnicowany nie tylko wizualnie, lecz również pod względem zadań i aktywności, jakie w nich wykonamy. Odwiedzimy m.in. przedmieścia, strefę przemysłową, slumsy, dzielnicę portową czy bagniska poza miastem.

Poszczególne dzielnice Nowego Bordeaux są naprawdę różnorodne i skrywają swoje tajemnice. Widać, że deweloperzy chcą przygotować dla graczy naprawdę duży świat i już nie możemy się doczekać, kiedy osobiście się w nim znajdziemy.

Mafia III – tak prawdopodobnie rozpoczyna się gra

Podczas targów Gamescom 2016 mogliśmy zobaczyć materiał z Mafia III, który nakreślił nieco fabułę gry. Oznacza to oczywiście spoilery, więc jeśli nie chcecie się na nie nadziać, radzimy przerwać czytanie w tym miejscu i darować sobie odpalenie poniższego materiału.

Filmik skupia się na wielkim skoku, który główny bohater przeprowadza wraz z włoskimi gangsterami. Wszystko kończy się dla niego niezbyt szczęśliwie – kulka w głowę i porzucenie na przedmieściach Nowego Bordeaux. Weteran wojny w Wietnamie o dziwo przeżywa i postanawia wziąć odwet. No, to przynajmniej już wiemy dokładniej, za co Lincoln Clay będzie się tak zaciekle mścił na włoskich mafiozach.

Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie