Mafia: Definitive Edition na fabularnym zwiastunie. Jest klimat!

Mafia: Definitive Edition na fabularnym zwiastunie. Jest klimat!
Filmiki z gier Newsy PC PS4 Wideo XOne

W zeszły weekend podczas konferencji PC Gaming Show pokazano pierwszy dłuższy zwiastun z reprodukcji gry-legendy.

O tym, że tytuł doczeka się remake’a, wiemy już od pewnego czasu: w maju 2K oraz Hangar 13 zapowiedziały trylogię, na którą składają się Mafia: Definitive Edition, Mafia 2: Definitive Edition oraz Mafia 3: Definitive Edition. Druga i trzecia część trafiły niedawno do graczy w formie remasterów; co dotyczy pierwszego tytułu, to zadebiutuje on jako pełnoprawny remake na PC, PS4 i Xbox One 28 sierpnia. Teraz możemy obejrzeć zwiastun z produkcji.

Materiał skupia się na przybliżeniu graczom fabuły – na ujawnienie gameplayu musimy jeszcze trochę poczekać.

Mafia: Definitive Edition zaoferuje rozgrywkę w 4K i HDR. Gra będzie nie tylko ładniejsza, lecz również większa i bogatsza od oryginału – dodane zostaną nowe mapy i wątki fabularne. Będziemy mogli również jeździć motocyklami, co widać na poniższym trailerze.

Nietrudno tu również zaobserwować, że twórcy całkowicie zmienili wygląd bohaterów. A jednak atmosfera starej, dobrej Mafii pozostaje – pamiętacie słynny wyścig, który był tak trudny, że trzeba było oszukiwać? Albo imprezę z koktajlami Mołotowa? To wszystko tutaj jest. Miło usłyszeć również klimatyczną muzykę z pierwowzoru.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie