Mafia: Definitive Edition – zobacz nowy zwiastun rozgrywki

Mafia: Definitive Edition – zobacz nowy zwiastun rozgrywki
Newsy PC PS4 XOne

Premiera Mafia: Definitive Edition zbliża się wielkimi krokami. Twórcy zaprezentowali nowy, obfitujący w wartką akcję zwiastun rozgrywki.

Pierwsza część serii Mafia to zdecydowanie kultowa produkcja. Dla wielu graczy tytuł ten jest nośnikiem ogromnej dawki nostalgii i nie powinien dziwić fakt, że remake City of Lost Heaven jest jedną z najbardziej oczekiwanych gier tego roku.

Twórcy co rusz podrzucają graczom nowe materiały z gry i choć pierwsze opinie osób, które miały już okazję bliżej zapoznać się z Mafia: Definitive Edition nie są zbyt entuzjastyczne, to wciąż wiele osób wierzy w wysoką jakość produkcji i liczy, że jeden z ich ulubionych klasyków doczeka się godnego odświeżenia.

Poniżej możecie obejrzeć nowy zwiastun, w którym zaprezentowano sporo strzelanin, kilka urywków przerywników fabularnych i niektóre pojazdy. Materiał prezentuje się naprawdę nieźle i daje nadzieję, że twórcom uda się dopieścić swój nowy produkt przed premierą.

 

Jeśli jesteście ciekawi jak wygląda „surowa” rozgrywka z odświeżenia pierwszej Mafii, to możecie zobaczyć ją tutaj.

Mafia: Definitive Edition zadebiutuje na rynku już 25 września. Gra dostępna będzie na Steam, Epic Games Store, PlayStation 4, Xbox One i będzie wstecznie kompatybilna z nową generacją konsol.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie