Mafia: Definitive Edition – zobacz nowy zwiastun rozgrywki

0 komentarzy

Premiera Mafia: Definitive Edition zbliża się wielkimi krokami. Twórcy zaprezentowali nowy, obfitujący w wartką akcję zwiastun rozgrywki.

Pierwsza część serii Mafia to zdecydowanie kultowa produkcja. Dla wielu graczy tytuł ten jest nośnikiem ogromnej dawki nostalgii i nie powinien dziwić fakt, że remake City of Lost Heaven jest jedną z najbardziej oczekiwanych gier tego roku.

Twórcy co rusz podrzucają graczom nowe materiały z gry i choć pierwsze opinie osób, które miały już okazję bliżej zapoznać się z Mafia: Definitive Edition nie są zbyt entuzjastyczne, to wciąż wiele osób wierzy w wysoką jakość produkcji i liczy, że jeden z ich ulubionych klasyków doczeka się godnego odświeżenia.

Poniżej możecie obejrzeć nowy zwiastun, w którym zaprezentowano sporo strzelanin, kilka urywków przerywników fabularnych i niektóre pojazdy. Materiał prezentuje się naprawdę nieźle i daje nadzieję, że twórcom uda się dopieścić swój nowy produkt przed premierą.

 

Jeśli jesteście ciekawi jak wygląda „surowa” rozgrywka z odświeżenia pierwszej Mafii, to możecie zobaczyć ją tutaj.

Mafia: Definitive Edition zadebiutuje na rynku już 25 września. Gra dostępna będzie na Steam, Epic Games Store, PlayStation 4, Xbox One i będzie wstecznie kompatybilna z nową generacją konsol.

Jakub Stremler

Miłośnik kultury bardziej i mniej popularnej. Fan Hideo Kojimy, literatury weird fiction (Lovecraft, Poe, Ligotti!) oraz dobrej muzyki. Gra właściwie we wszystko. Od sandboxów, przez RPG, aż po tytuły indie z najgłębszych zakamarków Steam. Ceni sobie oryginalne pomysły, dobre, odważne historie i stronę artystyczną produkcji. Przygodę z grami rozpoczął od drugiego Turoka, przeszedł fazę zatwardziałego pecetowca, a następnie konsolowca, tylko po to, żeby skończyć jako gracz multiplatformowy.
Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się