Mafia gangster wieczór

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Mafia: Definitive Edition. Znamy rozmiar gry, a oceny ujrzymy jeszcze przed premierą

W sieci pojawiły się informacje o tym, ile zajmuje Mafia: Definitive Edition na PS4. Pierwsze recenzje gry pojawią się jeszcze przed jej premierą.

Informacji o odświeżeniu Mafia: The City of Lost Heaven ciąg dalszy. Kilka dni temu twórcy uraczyli graczy nowym zwiastunem, a teraz w sieci pojawiły się dwie ważne informacje na temat gry.

Według pierwszych doniesień Mafia: Definitive Edition w wersji na PlayStation 4 waży dokładnie 37.77 GB. Jak na grę z dość sporymi lokacjami nie jest to przesadnie dużo, choć gracze z wolniejszymi łączami i tak nie będą zbyt zadowoleni.

Wiadomo też, że dostęp do gry otrzymali pierwsi recenzenci. Oceny Mafia: Definitive Edition będą mogły zostać ujawnione dopiero 24 września o godzinie 17:00.

Gra spotkała się z dość chłodnym przyjęciem osób, które miały okazję przetestować jej przedpremierową wersję. Od tego czasu twórcy mieli możliwość poprawić niektóre niedoróbki i kto wie, może dostarczyli remake na miarę takiego klasyka jak The City of Lost Heaven. Jedno jest pewne – klimat pierwowzoru wciąż jest obecny w Edycji Ostatecznej i czuć go nawet w rewelacyjnych zwiastunach.

Mafia: Definitive Edition będzie miała premierę 25 września. Gra pojawi się na Steam, Epic Games Store, PlayStation 4, Xbox One i będzie wstecznie kompatybilna z nową generacją konsol.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się