Mafia

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Mafia: Definitive Edition vs. oryginalna gra. Porównanie grafiki

Dopiero co mogliśmy zobaczyć fabularny zwiastun Mafia: Definitive Edition, a już w sieci ląduje filmik porównujący odświeżoną grę z wersją sprzed lat.

Pod koniec sierpnia tego roku będziemy mogli zagrać w Mafia: Definitive Edition, czyli remake kultowej gry gangsterskiej od studia Illusion Softworks z 2002 roku.

Jeśli jesteście ciekawi, jak odświeżona Mafia prezentuje się na tle oryginału, odpalajcie poniższe porównanie grafiki, które przygotował YouTube’r posługujący się pseudonimem Cycu1.

Jak czytamy na Steam: W tej grze, odtworzonej od podstaw, pnij się w górę mafijnej hierarchii w erze prohibicji i zorganizowanej przestępczości. Przypadkowo wplątany w sprawy mafijne Tommy Angelo wkracza do świata zorganizowanej przestępczości. Początkowo nie chce mieć nic wspólnego z rodziną Salieri, ale zyski wydają się być zbyt duże, by można je było zignorować.

Data premiery odświeżonej Mafii została ustalona na 28 sierpnia 2020. Zagramy na PC, PlayStation 4 i Xbox One.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się