Macie ochotę na dobrą grę? Jest okazja by zdobyć voucher na zakupy! [AKTUALIZACJA]

Macie ochotę na dobrą grę? Jest okazja by zdobyć voucher na zakupy! [AKTUALIZACJA]
Konkurs Polecamy

Mamy dla Was aż pięć voucherów o wartości 40 zł do wydania w serwisie Kinguin.net.

[AKTUALIZACJA]:

Nasz konkurs właśnie dobiegł końca. Wszystkim uczestnikom bardzo dziękujemy za wzięcie udziału w zabawie! Zgłoszeń było naprawdę mnóstwo. Poniżej przedstawiamy kilka pierwszych znaków związanych z adresami e-mail zwycięzców (pełne adresy tylko do wiadomości redakcji ze względu na prawo o ochronie danych osobowych). Zwycięzcy już zostali poinformowani przez nas mailowo o wygranej. Gratulujemy i zachęcamy wszystkich do udziału w kolejnych konkursach, które już niebawem!

Konkurs Kinguin.net lista zwycięzców:

  • pawelniR*TUI&^TI
  • asgah*^(T*IY*
  • pietreG(^&TIJ(*
  • kacpeHO*&G&
  • zwolJH*(O&Y&*Y

[ORYGINALNA WIADOMOŚĆ]:

Ruszamy z kolejnym konkursem z nagrodami. Tym razem wraz z Kinguin.net rozdajemy vouchery o wartości 40 zł, które możecie przeznaczyć na zakup dowolnych gier i dodatków w wymienionym serwisie. 40 zł to kwota rabatu, który przysługuje Wam w trakcie surfowania po serwisie.

Na co można je wydać? My proponujemy na przykład jedną z trzech gier typu indie:

– Inner Voices – ok. 38 zł
– Darkest Dungeon – ok. 35 zł
– Superhot – ok. 28 zł

Wykorzystując 40 zł z vouchera możecie pomniejszyć kwotę zakupu dowolnie wybranej droższej produkcji. Zachęcamy więc do zabawy i sprawdzenia oferty serwisu Kinguin.net.

W naszym konkursie do wygrania są:

  • 5x voucher o wartości 40 zł na zakupy w Kinguin.net

Aby otrzymać voucher wystarczy odpowiedzieć na jedno pytanie. Szczegóły podajemy poniżej.

Zasady oraz pytanie konkursowe:

Pytanie konkursowe: Kiedy miała miejsce oficjalna premiera gry Inner Voices?

Co jeśli znacie odpowiedź? Wystarczy wysłać maila do nas na kontakt@planetagracza.pl z prawidłową odpowiedzią. W tytule maila koniecznie wpiszcie: KONKURS KINGUIN.NET. My wybieramy 20, 30, 40, 50 i 60 osobę ze wszystkich, które przyślą do nas odpowiedź na pytanie konkursowe. Proste? Zapraszamy do zabawy!

Na maile od Was czekamy do wtorku 30 maja, ale liczymy, że zgłosicie się wcześniej! Wyniki podamy dzień później, czyli w środę 31 maja. Wtedy też wyślemy zwycięzcom kody do realizacji nagrody na maile podane w odpowiedzi konkursowej. Powodzenia!

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie