Kinguin walczy z oszustami. Oto jaki ma sposób

Kinguin walczy z oszustami. Oto jaki ma sposób
Newsy PC

Przedstawiciele serwisu zapewniają, że teraz transakcje na Kinguinie będą bezpieczniejsze.

Kinguin nawiązał współpracę z firmą Ravelin – dostawcą usług w zakresie ochrony transakcji online. Kinguin jako platforma e-commerce zapewnia swoim użytkownikom ponad 200 metod płatności, w tym Bitcoin Cash. Nawiązanie współpracy z Ravelin ma uszczelnić system transakcji i zapewnić zarówno kupującym, jak i sprzedającym jeszcze bardziej bezpieczny obrót cyfrowymi towarami.

Technologie stosowane przez Ravelin dostosowane są do monitorowania różnych typów oszustw w oparciu o nauczanie maszynowe i wykresy sieciowe połączone z ekspertyzą specjalistów. Zastosowane rozwiązania analizują zbieżność danych z kont podejrzanych klientów z przypadkami udokumentowanych oszustw. Na podstawie realizowanej w czasie rzeczywistym analizy towarów, źródeł ich pochodzenia, cen oraz wielu innych czynników możliwe jest wykrycie podejrzanej transakcji.

Chcieliśmy od zawsze, aby Kinguin uważany był za najlepszy cyfrowy rynek dla graczy i przewodził branży jako lider wykrywalności oszustw. Ochrona transakcji dokonywanych na platformie jest dla nas priorytetem, dlatego cieszy nas współpraca z firmą Ravelin. Dzięki niej możemy w jeszcze większym stopniu udoskonalić nasze zabezpieczenia i zwiększyć tym samym zaufanie klientów do naszej platformy – komentuje Adam Gruda, CCO w Kinguin.

Źródło: Kinguin

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie