Nicolas Cage znów gra psychopatę. Nowe materiały z horroru Longlegs to tona klimatu

Longlegs zapowiada się mroczny horror | Newsy - PlanetaGracza
Filmy Filmy i seriale Newsy Newsy Premiery/zapowiedzi

Longlegs to nowy Oza Perkinsa. Kampania marketingowa ruszyła i jest to jedna z najlepszych rzeczy w reklamie od dłuższego czasu. Nowe plakaty ociekają klimatem.

Oz Perkins zasłynął m.in. jako reżyser cenionego demonicznego horroru „Zło we mnie”. Teraz powraca i to ze świetną obsadą i niezwykle klimatycznymi materiałami promocyjnymi. Tak właśnie reklamuje się filmy!

Longlegs na nowych materiałach

Od pewnego czasu w sieci pojawiają się tajemniczy teasery. Początkowo nie było nawet wiadomo, jaki film mają reklamować. Teraz jest już pewne, że chodzi o „Longlegs” – długo wyczekiwany psychologiczny thriller na pograniczu horroru z Nicolasem Cage’em i Maiką Monroe w głównych rolach. Mamy spodziewać się filmu swoim duchem nawiązującego do „klasycznych Hollywoodzkich thrillerów” z seryjnymi mordercami, ale… nie tylko.

Agentka FBI Lee Harker (Monroe) jest utalentowanym nowym rekrutem przydzielonym do nierozwiązanej sprawy nieuchwytnego seryjnego mordercy (Cage). Gdy sprawa przybiera skomplikowany obrót, odkrywając dowody okultyzmu, Harker odkrywa osobiste powiązania z bezlitosnym zabójcą i musi ścigać się z czasem, aby go powstrzymać, zanim odbierze życie kolejnej niewinnej rodzinie.

– czytamy w opisie fabuły

Poniżej zobaczycie trzy udostępnione dotychczas zwiastuny. Faktycznie – nie sposób odmówić im celebracji estetyki kina z lat 70. oraz bardzo mocnego klimatu. Ten jest nawet wyraźniejszy, gdy tylko spojrzycie na nowe plakaty z filmu. Ja wiem, że wszystko jest niezwykle tajemnicze, ale wszystko powinno nieco rozjaśnić się już w najbliższy piątek. Wtedy też dostaniemy pełen zwiastun obrazu.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie