Nicolas Cage w Death Stranding 2? Hideo Kojima pokazuje wymowne zdjęcie

Death Stranding 2 z Nicolasem Cage'em? Tak uważają fani
Newsy PS5

Hideo Kojima podzielił się w internecie zdjęciem z Nicolasem Cage’em i… poszło z górki. Fani są przekonani, że popularny aktor wystąpi w Death Stranding 2.

Jakiś czas temu gruchnęła wieść, że popularny aktor “filmów klasy każdej” wystąpi jako nowa postać w Dead by Daylight. Niedawno Cage zjawił się jako gość na Summer Game Fest 2023, opowiadając nieco o swoim doświadczeniu. Wtedy też stwierdził, że chętnie zagrałby w większej liczbie gier. Być może DbD jest tak naprawdę przystawką przed “głównym daniem”, czyli Death Stranding 2.

Tak przynajmniej uważają fani, ale trzeba przyznać, że tym razem mają ku temu sensowne przesłanki. Hideo Kojima pokazał bowiem w internecie zdjęcie z hollywoodzkim aktorem, który odwiedził jego studio. Tu nawet nie trzeba łączyć kropek, ale warto pamiętać, że niekoniecznie chodzi o angaż aktora. Wszyscy jednak wiemy, jak bardzo Kojima lubi się droczyć z fanami. Do tego w DS2 spotkamy gwiazdorską obsadę, więc angaż Cage’a ma sens.

Zdjęcie opublikowane przez Kojimę nie zawiera praktycznie żadnych informacji. Jest tylko podpis “Z naszym drogim Nicolasem Cage’em”. Obydwaj stoją przy Ludensie – maskotce studia. Otwiera to spore pole do popisu, jeżeli chodzi o możliwe zamiary Kojimy i Cage’a. Wiele osób w komentarzach stawia na współpracę przy Death Stranding 2, a inni sugerują powiązanie z filmem opartym na grze.

Na razie nie wiemy nic więcej, ale “coś” musi być na rzeczy. Prędzej czy później z pewnością dowiemy się, o co tu chodzi. Osobiście zaznaczę tylko, że może jeszcze chodzić o nowy horror od Kojimy tworzony dla Xboksa (podobno “rewolucyjny”), w którym i tak występuje aktorka z Death Stranding.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie