Loki. Zapowiedziano drugi sezon

0 komentarzy

Powstaje drugi sezon świetnie zapowiadającego się serialu Loki.

Na witrynie portalu Deadline (źródło) Michael Waldron poinformował, że w pewnym stopniu będzie uczestniczył w procesie powstawania drugiego sezonu serii. Nie podano żadnych konkretnych szczegółów dotyczących daty wydania czy fabuły widowiska. Przypominamy, że nadal czekamy na premierę pierwszego sezonu, która została zaplanowana na maj bieżącego roku. Pozycję traktującą o bracie Thora obejrzymy na platformie Disney+.

Do obsady zatrudniono takich aktorów jak: Tom Hiddleston, Owen Wilson, Gugu Mbatha-Raw, Sophia Di Martino czy Richard E. Grant. Za kamera stanie Kate Herron, a za scenariusz odpowiadać będzie Michael Waldron.

Fabuła ma kręcić się wokół kryzysu tożsamości słynnego antagonisty z Marvel Cinematic Universe. Skonfliktowany ze swoim przyrodnim bratem Thorem, antybohater będzie mierzył się z własną przeszłością. Postać przybierze w serialu wiele różnych form (tymczasowo stanie się kobietą i dzieckiem) poszukując odpowiedzi na pytanie – kim naprawdę jestem?.

Bartłomiej Balcerzak

Miłośnik staroszkolnych gier RPG takich jak Baldur's Gate czy Planscape Torment a jednocześnie nowszych przedstawicieli tego gatunku z Mass Effectem na czele.
Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się