Limitowane PS4 sprzedane za blisko pół miliona złotych!

To była naprawdę emocjonująca aukcja.

Dokładnie 1585 osób walczyło o ten egzemplarz PS4, lecz najwięcej wyłożył internauta skrywający się za nickiem d23***** (część nazwy ukryta z powodów ochrony danych osobowych). Zaproponował on 15,13 mln jenów, co w przeliczeniu na polską walutę daje około 480 tys. złotych.


Co takiego jest w tym egzemplarzu PlayStation 4, że cieszył się takim wzięciem? Pochodzi z serii limitowanej, która została wyprodukowana z okazji 20. urodzin PlayStation. Powstało jedynie 12300 sztuk takiego sprzętu. Dodatkowo sprzedany za niebotyczną kwotę egzemplarz oznaczony jest symbolem 00001.

Nie bez znaczenia pozostawał również fakt, że aukcja została zorganizowana przez Sony, które obiecało, że pieniądze wpłacone przez szczęśliwego i bogatego zwycięzcę powędrują na cele charytatywne organizacji Save the Children. Sony zadeklarowało, że na konto organizacji przeleje od siebie drugie tyle.

Dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w naszej aukcji. Finalna kwota zaskoczyła nas, przekraczając wszelkie oczekiwania – podkreślił rzecznik prasowy Sony.

 

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

17 Shares
Share17
+1
Tweet