Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Lifeguard Simulator – symulator ratownika pełen akcji, gangsterów i pięknych kobiet

Chcielibyście zostać ratownikiem na plaży, który ma do dyspozycji quady, skutery, motorówki, drony, a nawet helikopter? Lifeguard Simulator to wszystko zaoferuje.

Polskie studio Forestlight Games przedstawia Lifeguard Simulator – symulator ratownika, lecz nie taki z siedzeniem na plaży i wypatrywaniem, czy kogoś skurcz nie złapał. Znaczy to też, lecz deweloper znacznie rozszerzył nasze ratownicze kompetencje. Będziemy wlepiać mandaty, nurkować, latać, a nawet staniemy na drodze niebezpiecznego gangu.

Gra zaczyna się niewinnie: Zostałeś ratownikiem na egzotycznej plaży! To tutaj ściągają setki turystów z całego świata, pięknych kobiet, ale też niebezpiecznych typów. Pomimo cudownej przyrody, ta praca wcale nie jest tak łatwa, jak mogłoby się wydawać…

Poniżej znajdziecie funkcje gry, o których wspomina Forestlight Games, minimalne wymagania sprzętowe PC (zalecane jeszcze nieznane) oraz oczywiście trailer. Na stronie producenta zaznaczono, że tytuł zmierza na PC, PlayStation 4 i Xbox One. Karta na Steam wskazuje natomiast, że premiera (przynajmniej na blaszakach) jest planowana na 2021 rok.

Lifeguard Simulator – wymagania sprzętowe – minimalne

 • Wymaga 64-bitowego procesora i systemu operacyjnego
 • System operacyjny: Microsoft Windows 7/8/10 64-bit
 • Procesor: Intel Core i3 lub podobny AMD
 • Pamięć: 4 MB RAM
 • Karta graficzna: GeForce GTX 970 / AMD Radeon RX
 • DirectX: Wersja 11

Lifeguard Simulator – funkcje gry

 • Nie możesz pozwolić sobie na chwilę nieuwagi. Bądź stale gotowy na pomoc. To od szybkości Twojej reakcji i sprawności działania zależy zdrowie i życie plażowiczów.
 • Do Twoich zadań należy również pilnowanie porządku na plaży i w jej okolicach. Za śmiecenie, brawurę czy głośne imprezowanie możesz wypisać mandat. Czasem łagodna perswazja nie wystarcza…
 • Zadbaj o swoją wieżę ratowniczą. Kupuj nowy ekwipunek, kamery do obserwacji, drony, boje ratunkowe i oczywiście sprzęty wodne. To Twoja główna baza, tu będziesz przyjmować zgłoszenia z centrali, prowadzić obserwację i uruchamiać akcje ratownicze.
 • Szybkość, szybkość i jeszcze raz szybkość, to klucz do uratowania ludzkiego życia. W Lifeguard Simulator będziesz musiał w mgnieniu oka podejmować trudne decyzje. Przygotuj się również na wiele niespodziewanych zwrotów akcji.
 • Ratowanie topiących się to Twoje główne zadanie. Przeciętny człowiek wytrzyma bez tlenu maksymalnie 5 minut, więc każda sekunda jest na wagę złota. Szczególnie, że odszukanie poszkodowanego pod wodą nie jest łatwe…
 • Bajeczna plaża przyciąga również przestępców. By uniknąć katastrofy ekologicznej, będziesz musiał stanąć na drodze niebezpiecznego gangu, który nie przebiera w środkach, by osiągnąć swój cel.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się