Do kiedy trwa Letnia Wyprzedaż Steam? Zostało nam tylko kilka godzin!

Do kiedy trwa Letnia Wyprzedaż Steam? Zostało nam tylko kilka godzin!
Newsy PC

Jeżeli jeszcze nie zrobiliście zakupów na Steam, to mamy dla was ważną informację. Zostało już tylko kilka godzin, zanim zakończy się Letnia Wyprzedaż na Steam. Przypominamy, jakie tytuły warto dodać do swojej biblioteki i na jakie perełki zwrócić uwagę!

Letnia Wyprzedaż Steam – zostały ostatnie godziny

Od jakiegoś czasu trwa Letnia Wyprzedaż Steam. W ramach okresu promocji możemy jeszcze skorzystać z kilku świetnych przecen na ogromne hity, jak i mniejsze, lecz równie ciekawe produkcje. Którą grę warto dodać do swojej biblioteki? Oto nasza lista propozycji wraz z cenami:

Wyprzedaż na Steam – te gry musisz mieć:

Zobacz też: Oto najlepsza gra, jaką możesz kupić

Która gra na pewno zamelduje się w waszym koszyku zakupowym? Ja skusiłem się dziś, na kilka godzin przed końcem, na Stardrew Valley. Wyprzedaż trwa do 11 lipca, do godziny 19:00. Mamy zatem jeszcze kilka godzin.

Źródło: Steam

Dawid Szafraniak
O autorze

Dawid Szafraniak

Redaktor
Pierwsze growe szlify zbierał jeszcze w erze PS1, aby później zapoznawać się z kolejnymi wcieleniami japońskiej konsoli, skosztować Xboksa i Switcha. Ostatecznie najbardziej lubi PC, a ostatnio nawet i granie w chmurze. Królują u niego FPS-y, gry akcji nieczęsto górujące nad filmami i tytuły wyścigowe, które podobno #nikogo. Święta Trójca gamingu? Pierwsze Modern Warfare, seria Mass Effect i Uncharted. Bez tego nic nie miałoby sensu. Poza grami lubi planować kolejne podróże i chwytać za aparat fotograficzny podczas meczów piłki nożnej.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie