Lenovo Legion zmienia pokoje graczy

Co powiecie na gamingową wersję popularnych programów typu „Dorota was urządzi” czy amerykańskiego „Extreme Makeover: Home Edition”?

Lenovo wraz z firmą x-kom startują z nową akcją o nazwie Gaming Room. Zasady są bardzo proste: uczestnicy zabawy wysyłają odpowiedzi, tłumacząc, dlaczego akurat ich pokój powinien przejść metamorfozę. Spośród nadesłanych zgłoszeń jury wybiera zwycięzcę, którego pokój zostanie przeprojektowany oraz wyposażony w sprzęt gamingowy Lenovo Legion — wartość nagrody to 50 tys. zł.

W ramach eliminacji uczestnicy będą musieli nagrać krótki film przedstawiający, dlaczego to właśnie oni potrzebują nowego pokoju dla gracza. Prace należy zgłaszać w terminie do 18 kwietnia 2018 roku przez specjalny formularz, który dostępny będzie na tej stronie.

Najlepsza odpowiedź zostanie wybrana przez jury, następnie zaangażowani w akcję youtuberzy Kinga Kujawska oraz Ziemniak przystąpią do projektowania pomieszczenia dla gracza – spośród ich dwóch propozycji internauci w ramach głosowania na Facebooku wybiorą finalną wizualizację.

Po wyłonieniu projektu, który zdobędzie najwięcej głosów, pokój przejdzie gruntowną metamorfozę. Prace potrwają ok. 2 tygodnie. Oprócz nowych mebli oraz zmienionej aranżacji, pomieszczenie zostanie wyposażone w sprzęt gamingowy taki jak desktop Lenovo Legion Y720 Cube, monitor Lenovo Legion Y27F, laptop Lenovo Legion Y720 wraz z akcesoriami. Szacunkowy koszt nagrody to ok. 50 tys. zł.

Eliminacje do Gaming Room potrwają od 4 do 18 kwietnia. Z kolei zwycięzca zostanie ogłoszony 25 kwietnia. Głosowanie na najlepszy projekt autorstwa youtuberów trwać będzie od 7 do 9 maja. Modernizacja pomieszczenia zaplanowana jest na termin od 10 do 24 maja 2018 roku.

Źródło: Lenovo Legion

Robert Ocetkiewicz

Robert Ocetkiewicz

Fan wszelkiego rodzaju FPS-ów oraz wyścigów. Nie stroni również od gier sportowych i dobrych bijatyk w stylu Tekkena.