Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Leisure Suit Larry – Wet Dreams Dry Twice – nowy zwiastun i data premiery gry

Lary Laffer powraca w Leisure Suit Larry – Wet Dreams Dry Twice! Nowa odsłona serii kultowych przygodówek otrzymała właśnie kolejny zwiastun.

Gry z Larrym Lafferem w roli głównej to produkcje, których zdecydowanie nie trzeba przedstawiać starszym graczom. Seria humorystycznych przygodówek od 1987 roku łamie wszelkie granice przyzwoitości i właśnie otrzymaliśmy zwiastun kolejnej odsłony cyklu.

Leisure Suit Larry – Wet Dreams Dry Twice kontynuuje tradycję poprzedników i ponownie stawia na mocno niedojrzały, wypełniony niesmacznymi żartami i erotyzmem humor. Gra otrzymała nowy zwiastun, który przybliża nam fabułę produkcji i prezentuje urywki rozgrywki. Nie zabrakło też odniesień do popularnych aktualnie tematów, między innymi do gry Fortnite.

Larry Laffer trafi na archipelag wysp, na których będzie szukał Faith – swojej ukochanej. Graczom przyjdzie rozwiązywać zagadki logiczne, poznawać… nietypowych tubylców i – co najważniejsze – obcować z typowym dla serii humorem, który równie łatwo kochać co nienawidzić.

Co ciekawe, wielu graczy zdaje się być zawiedzionych nową odsłoną serii. Zwiastun zyskał bardzo dużo negatywnych ocen, a gracze narzekają na niedostatek przedstawicielek płci pięknej, które przecież stanowiły nieodzowny element wszystkich poprzednich części cyklu. Czyżby Larry zamierzał w końcu się ustatkować?

Leisure Suit Larry – Wet Dreams Dry Twice pojawi się na rynku 18 października tego roku. Gra zostanie wydana na systemy PC i Mac.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się