LEGO Worlds będzie mocną konkurencją dla Minecrafta?

Wczesna wersja tytułu wylądowała już w programie Steam Early Access. Zobaczcie, jak wygląda nowe dzieło osadzone w świecie klocków LEGO.

Studio Traveller’s Tales odpowiada na popularnego Minecrafta zapowiadając tytuł LEGO Worlds. Posiadacze PC już teraz mogą zagrać we wczesną wersję, która trafiła na Steam i kosztuje około 60 złotych.

LEGO Worlds jest sieciowym sandbox’em, który zasadami rozgrywki ma przypominać wspomnianego Minecrafta. Będziemy zatem budować przeróżne konstrukcje, zbierać surowce i oczywiście walczyć.


Na poniższym zwiastunie produkcji możemy zobaczyć, ze nasz bohater jest bardzo mobilny. Dosiada nie tylko rumaka, lecz potrafi jeździć na strusiach, kozach, niedźwiedziach i usiądzie nawet za sterami wielkiego świdra. Oderwiemy się również od ziemi, wznosząc w powietrze na grzbiecie wielkiego smoka czy bardziej klasycznie – pilotując malutki samolocik lub helikopter. Zapewne to, co pokazano na filmiku, to jedynie kropla w morzu możliwości, które na nas czekają.

Pełna wersja LEGO Worlds zadebiutuje na rynku na początku przyszłego roku i na razie nie wiadomo, czy pojawi się również na innych platformach. Póki co, jest mowa jedynie o PC.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

26 Shares
Share26
+1
Tweet