Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

LEGO The Lord of the Rings za darmo. Pobierajcie, póki dostępna

Tydzień temu LEGO The Hobbit, a teraz LEGO The Lord of the Rings zdobędziemy za darmo w wersji PC. Kto nie skorzystał jeszcze z okazji, niech lepiej się pośpieszy.

Tydzień Humble Store rozdawało LEGO The Hobbit za darmo. Tym razem możemy zaopatrzyć się natomiast w LEGO The Lord of the Rings zupełnie za free. Gra jest rozdawana do do jutra, 22 grudnia, godziny 17:00 czasu polskiego.

Jeśli chcesz LEGO The Lord of the Rings za darmo, musisz do wspomnianej wyżej daty/godziny wykonać następujące czynności: Przechodzimy na stronę sklepu Humble Store, gdzie należy zalogować się na swoje konto, lub zarejestrować się, jeśli jeszcze konta nie posiadamy. Następnie klikamy na przycisk GET THE GAME i czekamy, aż na naszego maila przyjdzie klucz Steam na grę.

Załatwione, macie już klucz, lecz to jeszcze nie koniec. Klucz musicie koniecznie aktywować na Steam do dnia 20 grudnia. Wystarczy, że dodacie grę do biblioteki. Samego pobrania możecie dokonać już później.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 73 reviews)
Excellent41%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible52%