Micro Machines World Series

Legendarne Micro Machines powraca i już ma datę premiery!

0 komentarzy

Gra będzie dostępna w kwietniu tego roku.

Codemasters oraz Koch Media podają, że nowa wersja Micro Machines World Series będzie dostępna w sprzedaży od 21 kwietnia. To powrót do klasycznej gry z lat 90., tym razem w pełni odświeżonej wersji. Gracze po raz kolejny będą mogli pojeździć małymi samochodzikami po stole kuchennym, ogrodzie czy też warsztacie.

Oprócz dobrze znanych trybów takich jak Wyścig i Eliminacja, dołącza jeszcze jeden o nazwie Battle Arenas, w którym gracze będą mogli dokonywać masowej destrukcji, ale w miniaturowej skali. Ponadto będzie jeszcze Capture the Flag oraz King of the Hill.

W Micro Machines World Series będzie można zagrać do 12 graczy w trybie sieciowym i w czwórkę na jednym ekranie. Każdy z 12 różnych pojazdów ma inne bronie i cechy specjalne. Póki co znamy datę wydania wyłącznie na PC, ale jak widać po zwiastunie, produkcja trafi również na PlayStation 4 oraz Xboksa One.

Robert Ocetkiewicz

Fan wszelkiego rodzaju FPS-ów oraz wyścigów. Nie stroni również od gier sportowych i dobrych bijatyk w stylu Tekkena.
Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się