Legacy of Kain i Tomb Raider wracają do domu. Fani mają się z czego cieszyć

Legacy of Kain: Soul Reaver - grafika
Newsy PC PS4 PS5 Xbox Series XOne

Legacy of Kain i Tomb Raider to bez wątpienia kultowe marki. Studio Crystal Dynamics ma świetną wiadomość dla miłośników obu serii.

Choć było to jedynie kwestią czasu, firma oficjalnie potwierdziła przejęcie kilku swoich marek, w tym właśnie LoK i przygód Lary Croft. To jeden z efektów niedawnego wykupienia zespołu przez grupę Embracer.

Z przyjemnością informujemy, że firma Crystal Dynamics przejęła kontrolę nad kilkoma seriami gier – w tym Tomb Raider i Legacy of Kain – od poprzedniego właściciela gier, firmy Square Enix Limited.
W wyniku tej zmiany Crystal Dynamics (lub podmiot stowarzyszony) jest teraz właścicielem tych gier. (…) Nie możemy się doczekać, aby wyruszyć z Wami tę nową, ekscytującą podróż!

– poinformowało Crystal Dynamics

Wiemy, że nowa odsłona Tomb Raider znajduje się w produkcji i powstaje na silniku Unreal Engine 5. Nie znamy jednak daty lub nawet przybliżonego terminu premiery i wątpliwe, aby zmieniło się to w najbliższej przyszłości.

Jeśli chodzi o Legacy of Kain, sprawa jest już nieco bardziej skomplikowana. Z jednej strony co rusz otrzymujemy sygnały sugerujące, że marka powróci, a z drugiej na temat ewentualnej nowej odsłony serii nie wiadomo absolutnie nic. Miejmy nadzieję, że wkrótce się to zmieni.

Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie