Survival, akcja, strzelanie. Nowa gra od Square Enix na świeżutkich screenach

Survival, akcja, strzelanie. Nowa gra od Square Enix na świeżutkich screenach
Newsy PC PS4

Za Left Alive stoi naprawdę porządne grono deweloperów. Reżyserem strzelaniny został Toshifumi Nabeshima (Armored Core), za projekt postaci odpowiada Yoji Shinkawa (Metal Gear), a wielkimi robotami zajmie się Takayuki Yanase (Xenoblade Chronicles X).

Widzieliśmy już zwiastun oraz kilka screenów z nadchodzącej na PC oraz PlayStation 4 produkcji (do przypomnienia tutaj), a teraz dorzucamy do tego kolejne ujęcia prosto z rozgrywki.

10 premier gier w nowym tygodniu. Polski cyberpunk, sportowe emocje, zaskakująca zręcznościówka…

Możemy spojrzeć na akcję w nocy i stanąć oko w oko z wielkim mechem. Left Alive póki co zapowiada się naprawdę ciekawie!

Gra przeniesie nas do uniwersum znanym z serii Front Mission, gdzie poznamy losy trójki bohaterów, choć początkowo będziemy kierować tylko jedną postacią. Świat Left Alive nie będzie otwarty, a roboty znajdą się głównie na usługach wroga, choć jeśli jakiegoś ukradniemy, to również poszalejemy wielką kupą żelastwa! Wszystko rozegra się podczas wojny w jednym z rosyjskich miast. Tytuł zaoferuje pierwszoosobowy system strzelania, będzie rzemiosło oraz zastawianie pułapek na przeciwników.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie