Survival, akcja, strzelanie. Nowa gra od Square Enix na świeżutkich screenach

Survival, akcja, strzelanie. Nowa gra od Square Enix na świeżutkich screenach
Newsy PC PS4

Wielkie roboty w postapokaliptycznym świecie.

Za Left Alive stoi naprawdę porządne grono deweloperów. Reżyserem strzelaniny został Toshifumi Nabeshima (Armored Core), za projekt postaci odpowiada Yoji Shinkawa (Metal Gear), a wielkimi robotami zajmie się Takayuki Yanase (Xenoblade Chronicles X).

Widzieliśmy już zwiastun oraz kilka screenów z nadchodzącej na PC oraz PlayStation 4 produkcji (do przypomnienia tutaj), a teraz dorzucamy do tego kolejne ujęcia prosto z rozgrywki.

10 premier gier w nowym tygodniu. Polski cyberpunk, sportowe emocje, zaskakująca zręcznościówka…

Możemy spojrzeć na akcję w nocy i stanąć oko w oko z wielkim mechem. Left Alive póki co zapowiada się naprawdę ciekawie!

Gra przeniesie nas do uniwersum znanym z serii Front Mission, gdzie poznamy losy trójki bohaterów, choć początkowo będziemy kierować tylko jedną postacią. Świat Left Alive nie będzie otwarty, a roboty znajdą się głównie na usługach wroga, choć jeśli jakiegoś ukradniemy, to również poszalejemy wielką kupą żelastwa! Wszystko rozegra się podczas wojny w jednym z rosyjskich miast. Tytuł zaoferuje pierwszoosobowy system strzelania, będzie rzemiosło oraz zastawianie pułapek na przeciwników.

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie