Survival, akcja, strzelanie. Nowa gra od Square Enix na świeżutkich screenach

Wielkie roboty w postapokaliptycznym świecie.

Za Left Alive stoi naprawdę porządne grono deweloperów. Reżyserem strzelaniny został Toshifumi Nabeshima (Armored Core), za projekt postaci odpowiada Yoji Shinkawa (Metal Gear), a wielkimi robotami zajmie się Takayuki Yanase (Xenoblade Chronicles X).

Widzieliśmy już zwiastun oraz kilka screenów z nadchodzącej na PC oraz PlayStation 4 produkcji (do przypomnienia tutaj), a teraz dorzucamy do tego kolejne ujęcia prosto z rozgrywki.

10 premier gier w nowym tygodniu. Polski cyberpunk, sportowe emocje, zaskakująca zręcznościówka…

Możemy spojrzeć na akcję w nocy i stanąć oko w oko z wielkim mechem. Left Alive póki co zapowiada się naprawdę ciekawie!

Gra przeniesie nas do uniwersum znanym z serii Front Mission, gdzie poznamy losy trójki bohaterów, choć początkowo będziemy kierować tylko jedną postacią. Świat Left Alive nie będzie otwarty, a roboty znajdą się głównie na usługach wroga, choć jeśli jakiegoś ukradniemy, to również poszalejemy wielką kupą żelastwa! Wszystko rozegra się podczas wojny w jednym z rosyjskich miast. Tytuł zaoferuje pierwszoosobowy system strzelania, będzie rzemiosło oraz zastawianie pułapek na przeciwników.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.