League of Legends

Robert Ocetkiewicz

Z grami związany już prawie 20 lat, czyli od momentu, kiedy na polskim rynku królowały gry z bazaru, a Mario dostępne było jedynie na Pegasusie. Fan wszelkiego rodzaju wyścigów, bijatyk oraz gier sportowych. Nie stroni także od dobrych FPS-ów oraz strategii. W swojej karierze recenzował już na łamach Interii, Onetu i magazynu o grach PlayBox. Poza grami, miłośnik motoryzacji, który uwielbia dźwięk V8.

0 komentarzy

League of Legends będzie mieć godnego następcę?

Twórcy gry pracują nad nowym wielkim projektem.

Riot Games znane jest przede wszystkim ze swojego hitu League of Legends. Produkcja ukazała się w 2009 roku i od tamtej pory jest niekwestionowanym liderem gatunku i jedną z bardziej rozpoznawalnych gier na świecie. Jednak minęło 9 lat od jej debiutu i jak widać, przyszedł czas na stworzenie kolejnej produkcja, która rozmachem i potencjałem, ma dorównać słynnemu LOL-owi.

Riot Games w ostatnich latach głównie skupiało się właśnie na udoskonaleniach swojego globalnego tytułu. Jednak jak ostatnio zdradził Andrei „Meddler” Van Roon, twórcy pracują nad nową grą. Van Roon potwierdził to oficjalnie podczas streamingu z fanami.

Nie wiemy jednak o jaką produkcję może chodzić. Czy Riot Games zainwestuje w markę League of Legends i kontynuację produkcji? A może przeniesie swoich dobrze znanych bohaterów z gry do całkiem nowego gatunku? Fani gry spekulują na przykład nad MMO osadzonym w świecie League of Legends.

Czas pokaże na co ostatecznie zdecyduje się Riot Games. W ciągu ostatnich 9 lat, producent pokazał tylko kilka nowych minigier, ale być może dlatego, że intensywnie pracuje nad czymś nowym, co ponownie połączy miliony graczy na całym świecie.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.9
Rated 2.9 out of 5
2.9 out of 5 stars (based on 59 reviews)
Excellent44%
Very good3%
Average2%
Poor2%
Terrible49%