Nowe Layers of Fear już blisko. Bloober Team wrzuciło sugestywny obrazek

Layers of Fear - grafika
Newsy PC PS4 PS5 Xbox Series XOne

W zeszłym roku zaprezentowano pierwszy teaser nowego Layers of Fear. Najwyraźniej jesteśmy już blisko oficjalnej zapowiedzi, bowiem polskie Bloober Team znów zaczyna wspominać o grze.

Na Twitterze LoF2 pojawiła się grafika najprawdopodobniej związana z nową odsłoną marki. W wiadomości przesłanej do niektórych redakcji studio ujawniło, że kolejne Warstwy Strachu zostaną zapowiedziane już niedługo.

Możliwe, że nowe Layers of Fear będzie nawiązywać do pierwszej odsłony cyklu. Osoba widoczna na powyższej grafice zdaje się przypominać postać z okładki wydanej w 2016 roku produkcji, choć może to być też zwykły zbieg okoliczności. Przekonamy się dopiero po oficjalnej prezentacji gry.

Na zapowiedź nie poczekamy zbyt długo. Bloober Team jest jednym z partnerów wydarzenia Summer Game Fest 2022, które odbędzie się już 9 czerwca. Wiele wskazuje na to, że to właśnie wtedy ujrzymy pierwszy pełnowymiarowy zwiastun nadchodzącej gry polskich mistrzów horroru. Oczywiście niewykluczone, że produkcja zostanie zaprezentowana w innym miejscu i czasie.

Jako fan Bloober Team przyznam, że nie mogę się doczekać nowego Layers of Fear. Pierwsza część nie była horrorem idealnym, a drugą nazwałbym nawet rozczarowaniem, lecz to nadal w moim mniemaniu jedne z najlepszych horrorów ostatnich lat. Mam nadzieję, że kolejny projekt studia podniesie poprzeczkę jeszcze wyżej – potencjał jest spory.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie