The Last of Us 2 - Ellie

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

The Last of Us Part 2 zdobyło ogromną ilość nagród za grę roku. Powoli zbliża się do poprzednika

The Last of Us Part 2 może poszczycić się ogromnym osiągnięciem. Gra zbliża się do wyniku pierwszej odsłony serii pod kątem nagród.

Druga część The Last of Us zdobyła serca większości krytyków i sporej części graczy. Gra sprzedała się również doskonale i Naughty Dog powoli rozwija moduł wieloosobowy, który powinien doczekać się niedługo większej zapowiedzi.

Nowa produkcja Naughty Dog zdobyła całą masę nagród i została doceniona przez wiele portali i niezależnych przedstawicieli branży. Również nasza redakcja wyróżniła TLoU 2 i połowa członków naszej załogi wybrała ten tytuł jako swoje GOTY.

Według portalu GameAwards, The Last of Us Part 2 zdobyło już ponad 200 nagród za grę roku. Dla porównania, druga najczęściej nagradzana produkcja tego roku – Hades – może pochwalić się 47 nagrodami. Co ciekawe, pierwsze The Last of Us zgarnęło aż 249 nagród za grę roku, co jest naprawdę fenomenalnym wynikiem i jednocześnie jednym z najwyższych w historii branży.

Jak widać Naughty Dog nie zwalnia tempa i zamierza dalej dostarczać jedne z najlepszych gier, jakie widziała dana generacja. O ile nie doczekamy się nowego The Last of Us zbyt szybko, to krążą plotki, że studio pracuje nad zupełnie nową marką. Ciekawe, czy uda się powtórzyć sukces przygód Joela i Ellie.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się