Kultowy tytuł od Capcom dużo zyska w wersji PS4 i Xbox One? Porównanie grafiki

Kultowy tytuł od Capcom dużo zyska w wersji PS4 i Xbox One? Porównanie grafiki
Filmiki z gier Newsy PS4 XOne

Dragon’s Dogma: Dark Arisen wyląduje jeszcze w tym roku na konsolach PlayStation 4 i Xbox One. Póki co, znamy datę premiery dla Japonii – 5 października. Niestety jeszcze nie wiadomo, kiedy gra przebije się na Zachód.

Przypominamy, że Dragon’s Dogma – gra kultowa dla wielu graczy – zawitała początkowo na last-genach i było to w 2013 roku. Kilkanascie miesięcy później otrzymaliśmy rozbudowaną wersję z podtytułem Dark Arisen, która dodała nową lokację, system szybkiej podróży i kilka innych nowości. Na pokładzie znalazły się też wydane wcześniej dodatki. Na podstawie takiej wersji powstał odświeżony pecetowy odpowiednik, który w styczniu zeszłego roku wylądował na PC. Teraz przyszła kolej na edycje dla PS4 i Xbox One

Jak wersja dla obecnych konsol wypada w starciu z Dragon’s Dogma: Dark Arisen zarejestrowanym na PlayStation 3? Sprawdził to YouTube’r posługujący się pseudonimem Cycu1. Zaraz pod porównaniem grafiki wrzucamy ostatni zwiastun, który posłużył do sporządzenia konfrontacji. Zapraszamy do oglądania!

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie