Kultowy tytuł od Capcom dużo zyska w wersji PS4 i Xbox One? Porównanie grafiki

Zagłębicie się w takim świecie fantasy?

Dragon’s Dogma: Dark Arisen wyląduje jeszcze w tym roku na konsolach PlayStation 4 i Xbox One. Póki co, znamy datę premiery dla Japonii – 5 października. Niestety jeszcze nie wiadomo, kiedy gra przebije się na Zachód.

Przypominamy, że Dragon’s Dogma – gra kultowa dla wielu graczy – zawitała początkowo na last-genach i było to w 2013 roku. Kilkanascie miesięcy później otrzymaliśmy rozbudowaną wersję z podtytułem Dark Arisen, która dodała nową lokację, system szybkiej podróży i kilka innych nowości. Na pokładzie znalazły się też wydane wcześniej dodatki. Na podstawie takiej wersji powstał odświeżony pecetowy odpowiednik, który w styczniu zeszłego roku wylądował na PC. Teraz przyszła kolej na edycje dla PS4 i Xbox One

Jak wersja dla obecnych konsol wypada w starciu z Dragon’s Dogma: Dark Arisen zarejestrowanym na PlayStation 3? Sprawdził to YouTube’r posługujący się pseudonimem Cycu1. Zaraz pod porównaniem grafiki wrzucamy ostatni zwiastun, który posłużył do sporządzenia konfrontacji. Zapraszamy do oglądania!

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.