Kultowy Toki w nowej wersji po niemal 30 latach. Zwiastun premierowy

Kultowy Toki w nowej wersji po niemal 30 latach. Zwiastun premierowy
Filmiki z gier Newsy Switch

Starsi gracze, będący fanami dwuwymiarowych platformówek, zapewne rzucą się na ten tytuł jak na świeże bułeczki. Młodsi… również powinni to rozważyć.

Toki to jedna z najlepszych i zarazem najtrudniejszych platformówek lat 90. ubiegłego wieku. Teraz – ekskluzywnie na Nintendo Switch – tytuł powraca, by jeszcze raz podbić serca graczy. Ciekawe, jak poradzi sobie dzielny szympans po niemal 30 latach od oryginalnej premiery.

Toki pojawił się w 1989 roku na automatach, a rok później został odświeżony na komputerach Amiga. Gra była konwertowana również na inne platformy, m.in. na Sega Mega Drive czy NES-a. Produkcja zachwycała piękna i kolorową grafiką oraz odznaczała się wysokim poziomem trudności.

Toki na Nintendo Switch

4 grudnia tego roku remake gry Toki zawita na Nintendo Switch. Przy odświeżeniu tytułu pracują m.in. Philippe Dessoly i Pierre Adane, którzy niegdyś przenieśli grę na komputery Amiga.

27 listopada na rynku znajdzie się natomiast kolekcjonerska wersja Toki, w której znajdziemy pudełkową wersję gry; mini automat, w którym mieści się ekran Nintendo Switch; ekskluzywny 16-stronicowy komiks Toki z oryginalną historią; 2 grafiki; arkusz z naklejkami.

A oto zwiastun premierowy:

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie