Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Kultowy Toki powróci w doskonałej formie. Zobaczcie gameplay

Jeszcze w tym roku posiadacze konsoli Nintendo Switch otrzymają prawdziwy rarytas – remake gry Toki, na której wychowało się wielu obecnych trzydziestolatków.

Starsi gracze, którzy w latach dzieciństwa żyli grami wideo, z pewnością spotkali się z dzielnym szympansem imieniem Toki. Ściślej mówiąc, był to mężczyzna przemieniony w zwierzaka przez złego Doktora Vookimedlo, który przy okazji porwał jego ukochaną – Miho.

Toki pojawił się w 1989 roku na automatach, a rok później został odświeżony na komputerach Amiga. Gra była konwertowana również na inne platformy, m.in. na Sega Mega Drive czy NES-a. Produkcja zachwycała piękna i kolorową grafiką oraz odznaczała się wysokim poziomem trudności. Teraz Toki powraca…

Toki na Nintendo Switch

Już 4 grudnia tego roku remake gry Toki zawita na Nintendo Switch. Przy odświeżeniu tytułu pracują m.in. Philippe Dessoly i Pierre Adane, którzy niegdyś przenieśli grę na komputery Amiga. Poniżej możecie zerknąć na gameplay. Wygląda czarująco:

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 72 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible53%