GTA-5

Kultowa scena z GTA V została odtworzona przez aktorów. Lamar i Franklin w zabawnej scence

0 komentarzy

Aktorzy znani z ról Franklina i Lamara z GTA V odtworzyli jedną z ulubionych scen graczy. To dopiero początek większego projektu.

Grand Theft Auto V pojawiło się na rynku prawie osiem lat temu. To kawał czasu, jednak produkcja jest wiecznie żywa dzięki GTA Online i bardzo licznej grupie fanów. Można śmiało stwierdzić, że piąte GTA jest już produkcją kultową, którą można porównywać nawet do słynnego San Andreas.

Los Santos nie żyje jednak samym trybem sieciowym. Również fabuła GTA V była naprawdę świetna i zawierała w sobie wiele scen, które na długo zapadły graczom w pamięć. Jedną z nich był nietypowy monolog Lamara, który wyśmiewał Franklina.

Aktorzy wcielający się w dwójkę rzeczonych postaci – Slink Johnson i Shawn Fonteno – postanowili odtworzyć scenę w rzeczywistości. Efekt możecie zobaczyć poniżej.

Wideo wspina się na szczyty popularności i w niecałą dobę wygenerowało prawie trzy miliony odsłon. Warto wspomnieć, że to dopiero pierwszy z całej serii filmików, które mają pojawiać się cyklicznie w przeciągu następnych tygodni.

Kolejne filmy mają być prowadzone przez Slinka Johnson i ich celem będzie porównanie Los Santos do realnego Los Angeles. Sama idea była już eksploatowana przez innych twórców, ale tym razem może zostać zrealizowana ze sporym rozmachem.

Kolejny filmik ma pojawić się za dwa i pół tygodnia. Jeśli jesteście nim zainteresowani, to poniżej możecie ustawić sobie przypomnienie o jego premierze.

Jakub Stremler

Miłośnik kultury bardziej i mniej popularnej. Fan Hideo Kojimy, literatury weird fiction (Lovecraft, Poe, Ligotti!) oraz dobrej muzyki. Gra właściwie we wszystko. Od sandboxów, przez RPG, aż po tytuły indie z najgłębszych zakamarków Steam. Ceni sobie oryginalne pomysły, dobre, odważne historie i stronę artystyczną produkcji. Przygodę z grami rozpoczął od drugiego Turoka, przeszedł fazę zatwardziałego pecetowca, a następnie konsolowca, tylko po to, żeby skończyć jako gracz multiplatformowy.
Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się