Krzyk 6 oficjalnie z datą premiery. Kiedy morderca znów zaatakuje w Woodsboro?

Neve Campbell i Courteney Cox w filmie Krzyk 5
Baza filmów Filmy Filmy i seriale Newsy

Krzyk 6 otrzymał już dokładną datę premiery. Wiemy, kiedy zabójca raz jeszcze powróci do Woodsboro.

Nie tak dawno Courteney Cox potwierdziła swój powrót do serii, a już dziś mamy kolejne wieści. Ujawniono bowiem nazwiska reżyserów filmu, a także datę premiery. Za kamerę w kolejnej części powrócą Matt Bettinelli-Olpin i Tyler Gillett, czyli twórcy piątej odsłony franczyzy. Scenariusz napiszą wspólnie James Vanderbilt oraz Guy Busick. Krzyk 6 zadebiutuje ponadto już za niewiele ponad rok, a dokładniej 31 marca 2023 roku.

Szczegóły związane z fabułą są jak na razie trzymane w tajemnicy. Wiadomo jedynie, że historia ma skupić się na postaciach Gale Weathers (Courteney Cox) i Deweya Rileya (David Arquette). Dotychczas nie ujawniono zatem, czy na ekranach raz jeszcze pojawi się Sidney Prescott (Neve Campbell). Nie potwierdzono także żadnych innych powrotów aktorskich.

Zaangażowanie się w projekt dwóch reżyserów odpowiedzialnych za spory sukces piątej części świetnie wróży także szóstej odsłonie. Możemy zatem liczyć na to, że nowy film utrzyma swój klimat – a do jego premiery już zaledwie rok.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie