Krzyk 6 z nowymi nazwiskami w obsadzie. Wrócą znane twarze z piątej części

Melissa Barrera wróci w filmie Krzyk 6
Baza filmów Filmy Filmy i seriale Newsy Newsy

Wiadomo już, że Krzyk 6 przywróci kilka postaci, które przeżyły wydarzenia z ostatniej części filmowej serii.

Będą to: Jenna Ortega, Jasmin Savoy Brown, Mason Gooding, a także Melissa Barrera, czyli nowa główna bohaterka odświeżonej serii. W ten sposób dołączają do Courteney Cox, o której powrocie wiadomo już od marca. Niestety nadal nie ma informacji, czy w nowej odsłonie pojawi się też Neve Campbell. Aktorka wyrażała już chęć ponownego zagrania Sidney Prescott, lecz twórcy nie zdecydowali się jak do tej pory na ujawnienie, czy rzeczywiście podpisała kontrakt.

Szczegóły związane z fabułą szóstej części są jak na razie utrzymane w tajemnicy. Oczywiście możemy spodziewać się tradycyjnej dawki krwawych morderstw, lecz nie wiadomo obecnie nic więcej. Plotki głoszą natomiast, że główni bohaterowie opuszczą Woodsboro i udadzą się do innego miasta. Wygląda niestety na to, że przed mordercą nie da się uciec.

Oryginalna seria filmowa stworzona przez Wesa Cravena pomogła rozwinąć kariery młodych aktorów wcielających się w głównych bohaterów. W ubiegłym roku natomiast Neve Campbell, David Arquette i Courteney Cox powrócili, aby pomóc nowym postaciom uporać się z okrutnym mordercą. Film zebrał dobre opinie; recenzenci podkreślali, że twórcy są godnymi następcami Cravena i udało im się spełnić oczekiwania publiczności.

Premierę filmu Krzyk 6 wyznaczono na 31 marca 2023 roku. Zdjęcia mają ruszyć latem.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie