Courteney Cox zainteresowana dalszym graniem Gale Weathers. Przed nami Krzyk 6

Courteney Cox w filmie Krzyk
Baza filmów Filmy Filmy i seriale Newsy

Courteney Cox zapowiedziała, że chętnie pojawi się w następnej odsłonie popularnej franczyzy. Czy Krzyk 6 ponownie ugości tych samych bohaterów?

O potwierdzeniu produkcji pisaliśmy już jakiś czas temu. Ze względu na dużą popularność piątej odsłony serii twórcy zdecydowali się na kontynuację. Jak na razie nie wiadomo jednak nic o obsadzie filmu, nieznane są również szczegóły związane z fabułą. Możemy mieć mimo wszystko nadzieję, że w Krzyku 6 powróci Courteney Cox. Aktorka w jednym z ostatnich wywiadów wyraziła zainteresowanie dalszym wcielaniem się w Gale Weathers:

„Okej, jeśli mogę to powiedzieć, to oczywiście. To fajne doświadczenie – grać w tak długo trwającej serii filmów, teraz do tego odświeżonej. To nowy początek, nie piąta część czy jak tam ją nazwać. To nowy początek, reżyserzy są świetni i myślę, że Wes patrzy teraz w dół i mówi: <<Tak się cieszę, że to Matt i Tyler>>.”

Filmowa seria Krzyk trwa od 1996 roku, gdy reżyserią zajmował się jeszcze Wes Craven. Obecnie wyświetlany jeszcze w niektórych kinach Krzyk 5 jest dopiero pierwszą częścią stworzoną przez innych reżyserów, Tylera Gilletta i Matta Bettinelli-Olpina; zarówno opinie widzów, jak i krytyków wskazują jednak na to, że poradzili sobie z tym zadaniem. Tytuł spotkał się z dobrymi recenzjami i to właśnie ta kwestia zadecydowała o kontynuacji serii.

Zdjęcia do filmu Krzyk 6 mają ruszyć latem 2022 roku.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie