Krzyk wybrzmi po raz szósty. Oficjalnie potwierdzono kontynuację serii

Ghostface z serii Krzyk
Baza filmów Filmy Filmy i seriale Newsy Premiery/zapowiedzi

Piąta odsłona serii cieszy się na tyle dużą popularnością, że otrzyma kolejną kontynuację. To już oficjalne – powstanie Krzyk 6.

Twórcy jeszcze przed premierą najnowszego Krzyku nieśmiało wspominali, że przyszłość franczyzy zależy od reakcji widzów. Nowy film rzeczywiście spotkał się z ciepłym przyjęciem, dobrymi recenzjami i dużą frekwencją w kinach. To właśnie ostatnia kwestia, a ściślej – dochody ze sprzedaży biletów – sprawiła, że postanowiono oficjalnie przedłużyć serię. Box office produkcji wynosi obecnie ponad 107 milionów dolarów na całym świecie, co kilkakrotnie przewyższa budżet filmu. Na jego powstanie wyłożono bowiem 24 miliony.

Krzyk 6 wyreżyserują Matt Bettinelli-Olpin i Tyler Gillett, czyli twórcy najnowszej części. Scenariusz stworzą James Vanderbilt oraz Guy Busick. Zdjęcia mają ruszyć latem tego roku; nie wiadomo jeszcze nic na temat fabuły ani obsady następnej odsłony.

Jeśli natomiast nie widzieliście jeszcze najnowszego Krzyku, to nadal można go zobaczyć w niektórych kinach na terenie kraju.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie