Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

13 komentarzy

Konkurs dla kreatywnych. Klawiatura mechaniczna Sharkoon PureWriter do wygrania! [Aktualizacja]

Zapraszamy do zabawy wszystkie osoby, które chciałyby mieć na swoim biurku gracza nowiutką klawiaturę od Sharkoon.

[AKTUALIZACJA] – 7 listopada

Wraz z firmą Sharkoon, producentem klawiatury mechanicznej Sharkoon PureWriter, nasza redakcja wytypowała zwycięzcę konkursu. Wybór nie był łatwy, ponieważ przysłaliście nam bardzo dużo ciekawych pomysłów na nową funkcję w klawiaturze gamingowej, co zresztą widać w komentarzach pod tekstem. Wybrać musieliśmy jednak tylko jedną osobę i jest nią:

  • Manfi

Zwycięzcy gratulujemy pomysłu!

[ORYGINALNA WIADOMOŚĆ]

Nasza redakcja, wraz z producentem sprzętu dla gracza, firmą Sharkoon, przygotowała konkurs. Do wygrania jest jedna nagroda, lecz za to jaka!

Nagroda:

Nagrodą w naszym konkursie jest klawiatura Sharkoon PureWriter (US layout), która charakteryzuje się naprawdę niskim profilem. Sprzęt posiada ulepszone switche low profile (Kailh Red) o żywotności 50 milionów naciśnięć, aluminiową górną osłonę i eleganckie podświetlenie LED z różnymi efektami. Jak na przyzwoitą gamingową klawiaturę przystało, Sharkoon PureWriter został wyposażony w funkcję N-key rollover oraz anti-ghosting. Dla wygody przewożenia, dostajemy odczepiany kabel USB.

Zasady konkursu:

Aby wygrać klawiaturę Sharkoon PureWriter, należy wykonać zadanie konkursowe:

Zabaw się w twórcę klawiatury dla gracza i przedstaw funkcję, którą chciałbyś zobaczyć w takim sprzęcie, a która nie jest obecnie dostępna w klawiaturach gamingowych. Zgłoszenie konkursowe powinno zawierać:

1. Nazwę funkcji,
2. Krótki opis.

Swoje propozycje wpisujcie w komentarzach pod tym newsem i koniecznie nie zapomnijcie podać adresu e-mail. Zwycięzcę właśnie poprzez e-mail poinformujemy o wygranej!

Jeśli pomysły będą się dublować, weźmiemy pod uwagę ten, który został przedstawiony jako pierwszy.

Redakcja serwisu PlanetaGracza.pl, wraz ze współorganizatorem konkursu firmą Sharkoon, wybierze najciekawszą propozycję na nową funkcję w klawiaturze gamingowej. Pamiętajcie, że wszystko tutaj zależy od Waszej wyobraźni!

Szczegóły konkursu:

Konkurs trwa do 5 listopada do godziny 21:00. Do tego czasu czekamy na Wasze komentarze pod tekstem. Ogłoszenie wyników nastąpi 7 listopada. Trzymamy za Was kciuki!

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się