Komputer do płynnego grania na lata? Sprawdźcie naszą propozycję

komputer x-kom
Poradniki

Przesuwanie suwaka ustawień graficznych w lewo Cię przeraża? Jest na to prosty sposób. Wystarczy wybrać odpowiedni sprzęt.

Jednym z nich jest z pewnością komputer G4M3R. Dzięki niemu, zyskujesz pewność, że grasz na niezawodnej maszynie do gamingu, którą stworzyli specjaliści z działu R&D x-komu. Oni konfigurują najbardziej wydajne jednostki w swojej cenie, a Ty możesz kupić je od ręki, by grać w ciszy i skupieniu przez kolejne lata.

G4M3R – nieosiągalna wydajność poparta tysiącami testów

Samodzielne składanie PC-ta może być satysfakcjonujące, ale bez odpowiedniej wiedzy cała czynność może bardzo szybko przerodzić się we frustrujące doświadczenie. Nie wystarczy dobrać najlepszą kartę graficzną i procesor. Całość powinna być spójną konstrukcją – płyta główna musi pozwolić wykorzystać możliwości reszty podzespołów, zasilacz musi być odpowiednio mocny, a dysk oferować dobrą wydajność, nawet gdy jest zapełniony.

ODKRYJ komputery G4M3R

A to wszystko trzeba jeszcze opakować w obudowę o optymalnym przepływie powietrza i zamontować tak, żeby sprawnie działało. Widzisz więc, że w większości przypadków konfigurację wymarzonego komputera lepiej powierzyć profesjonalistom.

Komputery G4M3R są od początku do końca stworzone przez specjalistów, którzy dobierają każdy z podzespołów w taki sposób, aby ich kombinacja dawała 100% wydajności komputera. Rygorystyczne testy na profesjonalnej linii produkcyjnej x-komu dają pewność, że wszystkie elementy idealnie ze sobą współgrają i w żaden sposób nie ograniczają swoich możliwości. Efektu na taką skalę nie sposób osiągnąć samodzielnie.

Wszystko, co Ty musisz zrobić, to jedynie określić swoje potrzeby:

  • G4M3R Hero – dla graczy, którzy chcą grać w tytuły AAA na wysokich detalach przy rozdzielczości 1080p.
  • G4M3R Elite – dla graczy, którzy chcą grać w tytuły AAA i turniejowe na wysokich detalach przy 2160p.

Nie da się złożyć samemu komputerów G4M3R. W czym tkwi ich wyjątkowość?

Dla jednych kupno komputera jako całego produktu to zaleta, ale jest jeszcze cała rzesza entuzjastów, dla których właśnie w tym tkwi cały urok PC Master Race. I w tym momencie pojawia się kolejna karta przetargowa komputerów z serii G4M3R – autorskie rozwiązania niedostępne nigdzie indziej.

Autorskie chłodzenie i customowa obudowa. Oto nowa jakość kultury pracy

Seria Hero ma autorskie chłodzenie powietrzne, natomiast seria Elite ze względu na swoją high-endową wydajność otrzymała autorskie chłodzenie wodne All-In-One. Użyte radiatory w obu chłodzeniach mają mniejszą, bardziej zbalansowaną konstrukcję niż konkurencyjne rozwiązania. W efekcie cała jednostka wydziela mniej ciepła, działa ciszej i jest zdecydowanie bardziej wydajna. Niskie temperatury wewnątrz obudowy wydłużają żywotność komponentów, więc masz pewność, że kupujesz komputer na lata.

ODKRYJ komputery G4M3R

Całości dopełnia customowa obudowa ze stali i ze szklanymi drzwiczkami, dzięki którym masz szybki dostęp do komponentów. Jej specjalny projekt zapewnia idealny przepływ powietrza oraz optymalne ułożenie kabli, a nawet karty graficznej dzięki wbudowanemu uchwytowi. Możesz zapomnieć o throttlingu i skupić się na graniu w ciszy i spokoju.

Wszystkie te rozwiązania nie dość, że działają lepiej niż samodzielnie montowane zestawy, to jeszcze wyglądają niesamowicie efektownie i unikatowo dzięki efektownemu podświetleniu aRGB i powierzchniom sygnowanymi znakami firmowymi x-komu.

Selekcjonowane podzespoły z dużym zapasem mocy

Co jeszcze wpływa bezpośrednio na większą wydajność G4M3R-ów w porównaniu do samodzielnie składanych zestawów? Dedykowane moduły pamięci RAM, które działają na innych napięciach niż te montowane w jednostkach indywidualnych przez co pracują znacznie stabilniej od nich. Zasilacze są dobierane specjalnie pod kątem każdej specyfikacji, a dyski SSD nie ograniczają swojej wydajności, nawet kiedy są zapełnione danymi.

Ponadto podzespoły serii Elite zapewniają bezpieczny zapas mocy, o co zadbał Marcin „ryba” Rywak – mistrz Europy i wicemistrz świata Master Overclocking Championship. Możesz je spokojnie podkręcać, więc kupujesz komputer na lata, którego wydajność będzie rosnąć wraz z Twoimi potrzebami.

Pakiet korzyści i gwarancja dostępności

Kupując PC z serii G4M3R, kupujesz cały produkt, a nie pojedyncze komponenty. Wiesz już, jak wpływa to na wydajność jednostki, ale to nie wszystko. Zyskujesz bowiem 36 miesięcy gwarancji door-to-door na cały komputer, a nie jedynie na poszczególne komponenty. W jej ramach kurier odbierze i zwróci jednostkę na wskazany adres, a czas jej naprawy wyniesie 5 dni roboczych zamiast standardowych 2 tygodni. Oszczędzasz w ten sposób nie tylko czas, ale i pieniądze.

A jeśli wolisz naprawiać jednostkę na miejscu, wystarczy, że wykupisz usługę on-site. Zyskujesz wtedy dostęp do specjalnej infolinii wsparcia technicznego, zdalną pomoc eksperta oraz możliwość naprawy na miejscu w ciągu 3 dni roboczych.

Pamiętaj, że możesz być spokojny o dostępność komputerów z serii G4M3R. Jest ona gwarantowana, więc możesz spodziewać się wysyłki już 24 godziny od złożenia zamówienia. Zakup możesz sfinalizować za gotówkę lub za pomocą prawdziwych rat 0%.

ODKRYJ komputery G4M3R

Źródło: Materiał powstał we współpracy z x-kom.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie